Wpis z mikrobloga

@emenems:

Faktycznie, biję się w pierś. Nie mamy najtańszych paliw w Europie, a jedynie jedne z najtańszych. Nie zmienia to niczego w prawdziwości informacji na pasku bo wciąż jesteśmy znacznie poniżej europejskiej średniej. Tak jak pisałem wcześniej, swoje robią niskie koszty pracy, a swoje robi jedna z nowocześniejszych rafinerii na kontynencie.
  • Odpowiedz
@Paul_Proteus dobrze że bijesz się w pierś. W dupie mam pasek bo odniosłem się tylko do Twojego 'pokaż mi że jest taniej'!!! I znalazłem, pokazałem. W reszcie wątku się nie wypowiadam, bo widzę że dużo trolli i fanatyków.
I nie mieszaj w to Europy, bo krzyczałeś o unii a nie Europie. W Europie jesteśmy na 6 pozycji, ale na 9 Łotwa jest droższa tylko o 1%.
Z fartem
  • Odpowiedz
@saakaszi: cena jak w UK po przeliczeniu funta na zł. Ale zaraz zaraz, jaki stosunek do ceny paliwa odgrywają zarobki w tych państwach??? Takich debili jak PiS i TVPiS, to świat jeszcze nie widział.
  • Odpowiedz
to skąd ta podwyżka?


@Blizz4rd: Istnieje zagrożenie że Iran jeden z największych eksporterów ropy na świecie zostanie objęty sankcjami i nie będzie mógł znowu sprzedawać ropy. Dlatego kontrakty futures na ropę w Nowym Jorku wzrosły w ciągu miesiąca o 10 dolarów. Ale w ostatnich dniach spadają więc jest duża szansa ze ceny na stacjach za parę dni spadną poniżej 5 zł. Wtedy według tej logiki dla debili powinna być to zasługa Kaczyńskiego, skoro wzrosty są jego winą.

cena jak w UK po przeliczeniu funta na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paul_Proteus: ale co po trzecim najtańszym paliwie w Europie, skoro w Anglii jest droższe bo około £1.25 za litra, a i tak Anglik za minimalną kupi około 6 litrów paliwa, a Polak za minimalną może z 1,5 litra.
  • Odpowiedz
@tomekk_: klei się to idealnie. Wystarczy policzyć, uwzględniając kurs dolara. Jak dobrze poszukasz to nawet na wykopie ktoś to robił. No, ale komu chciałoby się liczyć, prawda? Lepiej bić we wroga na oślep... nie jest Ci tak po ludzku wstyd?
  • Odpowiedz
ja nie wiem w jakim kraju wy żyjecie, bo jak widze co piszecie to na pewno nie w tym samym co ja.
Polska ma zerowy wpływ na ceny ropy (poza akcyzami/podatkami oczywiście, których stawki się nie zmieniły w ostatnich latach), gadanie na ten głupi rząd możecie rozpocząć jak cena ropy będzie spadać, bo dam sobie rękę uciąć że wtedy dodadzą ten podatek o którym mowa, jak na razie nie zrobili nic na
  • Odpowiedz