Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski
Mam dylemat, czy zemścić się na pewnej atencyjnej loszce, pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż na Datezone zobaczyłem ostatnio profil mojej znajomej ze szkoły, która była (i jest nadal) taką typową roszczeniową Polką, traktującą facetów poniżej 8/10 jak ścierwa i podludzi. Jej ojciec jest wykładowcą na uniwersytecie w pewnym mieście wojewódzkim, a co za tym idzie na stronie tego uniwersytetu jest jego numer i email. Tu zaczyna się mój pomysł na zemstę. Zamierzam zadzwonić do niego z zastrzeżonego numeru i powiedzieć ,,Dzień dobry, czy pan XXXXX? Pozwoli pan, że pozostanę anonimowy, ale chodzi o pańską córkę. W mailu który dostał pan przed chwilą jest link do strony, gdzie pańska córka zamieszcza swoje nagie zdjęcia i filmy z wibratorami. Co pan zrobi z tą wiedzą, pozostawiam panu. I żeby było jasne, mam wobec Pana dobre intencje. Do widzenia".
Ona z nim mieszka i on płaci za jej studia tak w ogóle xD
Czy to będzie dla niej dobra kara za to, że prowadzi rozwiązłe życie, o którym ja mogę jedynie pomarzyć, bo jestem przegrywem? Co myślicie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 59
@Paula_pi: Nie na każdego, na nas przegrywów nie można bo każdy wie, że jesteśmy przegrywami. Nic głupiego nie robiliśmy bo nie mieliśmy z kim nawet. Całe życie odrzuceni pogrążeni w rozpaczy i rozmyślaniami o beznadziejności życia a ty mówisz, że coś możesz znaleźć XD. Dla mnie jak szanowny mirek @Anoncio to zrobi i zniszczy ją to będzie moim idolem, mesjaszem, ostatnim bastionem i pierwszym betaupriserem.
@czolgistka93: To już jak poniżają kogoś innego to nie stajesz w obronie tylko grunt, że nie ciebie? XD nieźle. Ma okazje się odegrać i zobaczymy z jakiej gliny jest ulepiony. Jak ktoś się wstydzi to nie powinien robić takich rzeczy i tyle, ona wrzuca takie filmiki to musi się liczyć z możliwością, że się inni dowiedzą. NIECHAJ UDERZY MŁOT.
@Anoncio: Nie przejmuj się tymi różowymi które mimo inteligencji poniżej średniej są w stanie po jednym wpisie stworzyć twój portret psychologiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gościu chce się odegrać na jakiejś karynie a wykopowe gwiazdeczki się zlecą i kwiii przegryw kwiii nie masz kolegów kwiii wyjdź z piwnicy XD