Wpis z mikrobloga

Samolot uległ awarii w przestworzach i zaczyna powoli spadać. Na pokładzie jest czterech pasażerów, ale tylko trzy spadochrony. Pasażerowie z początku patrzą po sobie nerwowo, w końcu pierwszy pasażer się odzywa:

- Nazywam się Robert Lewandowski, nadchodzi mundial i miliony Polaków oczekuje sukcesu kadry. Nie może mnie tam zabraknąć!

Złapał pierwszy plecak i wyskoczył z samolotu. Niewiele myśląc drugi z pasażerów wstał z siedzenia i krzyknął:

- Nazywam się Donald Trump, jestem najmądrzejszym prezydentem w historii Stanów Zjednoczonych. Moi obywatele nie chcą, żebym zginął!

Hyc drugi plecak i wyskoczył

Trzeci pasażer, Papież Franciszek, zwrócił się do czwartego pasażera, 10-letniego chłopca:

- Mój synu, jestem stary i nie zostało mi zbyt wiele lat, przed tobą jeszcze całe życie, więc nie krępuj się i weź trzeci spadochron.

Chłopczyk ze spokojem odparł:

- Ojcze Swięty, jest jeszcze jeden spadochron dla ciebie. Najmądrzejszy prezydent Stanów Zjednoczonych w historii wziął mój szkolny plecak.

#suchar #heheszki #trump #lacunacontent
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacuna: jedyna słuszna wersja:

Młody chłopak, pop i oficer Politbiura lecą samolotem. Nagle silnik przestaje działać - są tylko dwa spadochrony.

Oficer Politbiura mówi "Dajcie mi spadochron, tylko ja ochronię ojczyznę przed imperialistycznymi szpiegami" i wyskakuje.

Na co pop: "Chłopcze, ja jestem już stary, swoje przeżyłem, weź ten spadochron". Ale chłopak już wyskoczył bez spadochronu, dla niego trud skończony
  • Odpowiedz
@lacuna: #!$%@?. Dobry to byłby gdyby był jakiś niespodziewany zwrot akcji, typu Robercig nie trafi w ziemię bo lecieli nad Madrytem czy coś

  • Odpowiedz