Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: Właśnie dlatego wydaje mi się trochę za piękne żeby było prawdziwe i chciałem parę opinii usłyszeć. Wysoko w rankingu jest, na tradingview wszyscy wróżą mu kilku krotne wzrosty, ale coś mam złe przeczucia co do niego. Parę szt mam na wszelki wypadek na giełdzie, nie puszczam na ta ich platforme
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: @Raccooncad1: @WeselnyGiermek00: Goście od tego tokenu początkowo chcieli zrobić zdecentralizowaną platformę do operowania fakturami. Wychodzi na to, że w międzyczasie zmienili model biznesowy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Od ICO urośli dużo więcej niż 20x. Można było małą fortunę na tym zrobić w kilka miesięcy. W każdym razie od początku wyglądało to skamowo. W bull markecie bym kupował, teraz nie.
  • Odpowiedz
@Raccooncad1: @Manah: @Blizz4rd:
Przykład z naszego podwórka i wysokich procentów to GetBack oni dawali 5% rocznie i wiadomo co się stało. Tak jest jak kupujesz pożyczki których ktoś ci nie spłaci, pojedzie to chwilę aż się wysypie jak bittconect. Na GetBack bittconect też ludzie zarobieni byli jedynie sensowne mi się wydaje bitfinex bierzesz na klatę upadek giełdy jak jej ale za to masz ok 20proc z lokaty. Procent jest
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: Dzięki, na wszystkie wpisy nikt nie stanął w obronie ppt a to już daje jakiś pogląd :-) teoretycznie na pozyczkach pod dźwignie można zarobić setki procent nawet w godzinę jeżeli jest opłata na starcie od wzięcia pożyczki a ktoś zakłada pozycję x100 to może ich otworzyć i zamknąć kilkadziesiąt w ciągu godziny, tylko teoretycznie - wiem że aż tak to nie działa
  • Odpowiedz