Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Paula_pi: Cały ten termin wywodzi się z tego, że zarówno hetero, jak i homoseksualiści nie przepadają za biseksualistami - bo to taka karta wyjścia z więzienia, nie zwiąże się z tobą albo będę zdradzał, bo mi się obie płci podobają i nie mogę powstrzymać swoich naturalnych odruchów, toć biseksualista nie będzie się dobrze czuł w związku z jedną osobą bo to tylko połowa jego seksualności i tak dalej. Więc wymyślono określenie
@Helsantonio_Montes: Strasznie mi przykro, że tak to wygląda, bo ludzie którzy najzwyczajniej w świecie ze sobą żyją w związku i robią w sypialni co im tam się podoba mają czarny PR dzięki a) środowiskom LGBTQWERTYUIOP, b) desperatom z portali w stylu fetlife którzy piszą na forach o 50 różnych fetyszach żeby coś tam zdziałać seksualnie nie zależnie od tego kto, komu, co i jak i nie wiedzieć czemu trafiają na mainstream
@kyaroru: @Helsantonio_Montes: co to za kretynskie #!$%@?? Jaka zazdrosc, jakie zdrady skad ty te debilizmy bierzesz?

@Paula_pi: biseksualna osoba lubi mezczyzn za męskość i kobiety za kobiecość. Bi interesuja tylko te dwa skrajne warianty. Jednakze w obecnych dziwnych czasach jest spore spektrum queer. A jak nie oni to sa też trans. I panaseksualizm to wlasnie takie bi+ pociag do kazdego niezaleznie od identyfikacji płciowej