Wpis z mikrobloga

@bystry91ldz: Człowieku, podpytaj kogokolwiek kto robił w jakimś zakładzie mięsnym, czy jego zdaniem wszystko jest w porządku z takim jedzeniem, to ci odpowie, że chyba jesteś #!$%@?. xD Jak myślisz, że takie przewożenie mięsa jest niezdrowe to radzę nie kupować ŻADNEGO wyrobu mięsnego.
@Brunner: ale skąd ty możesz wiedzieć ile on jeździ XD Może zawozi do 5 kebabów i wraca po kolejne? Piekarz też jeździ cały dzień z bułkami? xD Do końca nie wiemy jak jest, ale nie wymyślaj już takich głupot.
Wozicie świeże mięso w bagażniku auta i jakoś nie boicie się później dać dziecku


@sp0q: To zależy jak daleko mięso jest przewożone i w jakich warunkach.
@budziool: > ale skąd ty możesz wiedzieć ile on jeździ XD Może zawozi do 5 kebabów i wraca po kolejne?

@budziool: Mogę zadać ci to samo pytanie z tą różnica, że wiem jak działają dostawy z hurtowni spożywczej.
Pamietam jak kilka lat temu pracowałem w jednej z państwowych firm sprzedających prąd firmom i negocjowalem z producentem tych właśnie mięs do kebabów. Jak przyjechałem z umowa to jeden z kierowników oprowadził mnie po zakładzie. Trzy etapy dezynfekcji przed wejściem na hale. Na samej hali olbrzymie stoły z prawdziwym, dobrze wyglądającym mięsem. Wycinane były nawet te błonki i nadmiarowe kawałki tłuszczu. Musze przyznać, ze bylem pod olbrzymim wrażeniem, bo przeciez w kebabie