Wpis z mikrobloga

@czajqa: ta laska to w ogole dwie lewe rece miala i do gotowania (dumna byla z tego, ze umie TYLKO schabowego, bo nic wiecej nie trzeba), i do sprzatania - bo mamusia z babcia ją wyreczaly.
Co kto lubi... Ja soie nie wyobrazam wychowac dziecka na taka niedorajde zyciowa.
Zawsze gdy widzę młodych chłopaków kupujących mrozone hamburgery albo flaki w słoikach, mam ochotę ich przytulić i wyszeptać, że kiedyś wszystko się ułoży :( #logikarozowychpaskow

@gansevudei Ja ostatnio widziałem jak dziewczyna (całkiem nie brzydka z resztą ) kupiła sos do makaronu w słoiku . I już widziałem oczyma wobrazni jak wieczorem robi spagetti a jej chłopaka chwali, że dobre ugotowala ( ͡º ͜ʖ͡º)
@czajqa: ewentualnie mamusia da im gotowe :P


Ale mialam taka wspolokatorke, co tydzien jezdzila do domu, przywozila 5 kotletow i dwa duze pojemniki - z ziemniakami ugotowanymi i salatka. I tak od poniedzialku do piatku sobie odgrzewala, a potem wracala do mamusi i babci po nowe :D
@agaja Kurna jak można jeść ogrzewane ugotowane ziemiaki. Całkowicie zmieniają smak. Kotlet to tam jeszcze ogrzanie w miarę ok (szczególne mielone ) ale ziemiaki