Wpis z mikrobloga

Wczoraj w WORD #prawojazdy. Rozmawia dwóch egzaminatorów.
-hehe 40 minut i następnych dwóch załatwionych.
- co cały czas sprzegu nie naprawili?
-No mechanik na urlopie a teraz jeszcze drzwi się nie domykają. Dzisiaj tylko jeden miał farta i mu przyczepa się spieła z samochodem.
#transport #egzamin #bekaztransa
Więc po szybkiej kalkulacji. Word jest do przodu 3675zl bo dziennie zdaje około 16 osób a 15 musi powtórzyć egzamin. Ciekawe co na to #itd
  • 83
@Shatter: Bo widziałem. Oczywiście, to że na moim egzaminie była kamera w środku nie znaczy, że wszędzie tak jest. Nie mam pojęcia czy są co do tego jakieś wytyczne.
@panzerschokolade: jak zdawałem na motocykl to sprzęgło też łapało pod sam koniec na ostatnich miljmetrach. Tylko ktoś kto dobrze radził sobie z motocyklem wcześniej jakoś to ogarniał. Zdawałem jako 5, a nikt przede mną nie opuścił nawet placyku. Zdałem i pan wielki #!$%@? egzaminator był niezbyt pocieszony tym faktem. Nawet gbur nie odpowiedział na "dziękuję, do widzenia"...
@panzerschokolade: No elo, ja zdawałem w Lesznie. Drugi najgorszy ośrodek w tamtym czasie według niezdawalności. Wcześniej była tam ostra afera korupcyjna i nawet ktoś poszedł siedzieć za wymuszanie łapówek, więc potem zmienili taktykę właśnie na taką, jaką przedstawiłeś - zamiast narażać się, biorąc łapówki, po prostu uwalali ludzi gdzie się tylko dało.

Wydatnie pomagały w tym stare, zdezelowane punciaki.
Pierwszy egzamin oblałem na GÓRCE. Po prostu mi gasł, bo sprzęgło było
@panzerschokolade: Uwaliłem dziś. Poszedłem dość pewny siebie mimo, że Iveco widziałem tylko na obrazku (kurs na Manie) spinałem długo bo jeb":*& bolec nie chciał zaskoczyć, bardziej szczegółowo czerwony bezpiecznik, musiałem szarpać to do przodu to do tyłu a czas uciekał, później gdy już się udało i po podłączeniu okablowania zacząłem wskazywać wszystkie światła, miałem problem ze wstecznym. Nie zapalało się przy wrzuceniu biegu. Wyszedłem raz, później drugi, następnie uruchomiłem silnik aby
Jadę, jadę i Zenon mówi "GAZU CO STAJESZ", myślę sobie - co za #!$%@? - ludzie na pasach a ten mi każe jechać, prosta sprawa, przejadę, egzamin oblany. Wyjdzie na wideo, że mnie #!$%@?ł, ale co z tego, pewnie i tak mi nie dadzą prawka "bo coś" a następni egzaminatorzy dojebią mnie fest.


@Silvestre_Cucumeris: Miałem podobnie, choć nie do końca. Gasł mi samochód jak #!$%@?, no sprzęgło #!$%@? już chyba było
@panzerschokolade: Niezłe chamstwo, kiedy zdawałem kat. A w Puławskim oddziale WORD Lublin to problem był z motocyklem egzaminacyjnym, nierozgrzany szarpał strasznie na wolnych obrotach i pierwszy, czasem też drugi egzaminowany szybko kończył egzamin już na ósemce. Choć miasto małe to pomimo próśb, skarg i interwencji lokalnych OSK przez kilka miesięcy nikt tego motocykla nie naprawił. W pewnym momencie wszyscy kursanci usilnie próbowali zapisać się na godziny popołudniowe (licząc, że trafi się
Mój tate jest egzaminatorem w WORDzie z jedna z najnizszych zdawalnosci w Polsce xD jak chcecie to usadze go przed kąpą i poodpisuje wam na pytania albo opowie jakies smieszne historie xD