Wpis z mikrobloga

Wczoraj w WORD #prawojazdy. Rozmawia dwóch egzaminatorów.
-hehe 40 minut i następnych dwóch załatwionych.
- co cały czas sprzegu nie naprawili?
-No mechanik na urlopie a teraz jeszcze drzwi się nie domykają. Dzisiaj tylko jeden miał farta i mu przyczepa się spieła z samochodem.
#transport #egzamin #bekaztransa
Więc po szybkiej kalkulacji. Word jest do przodu 3675zl bo dziennie zdaje około 16 osób a 15 musi powtórzyć egzamin. Ciekawe co na to #itd
  • 83
@aanndrzej: ja osobiscie wszystkie kategorie zdalem za pierwszym razem. Ale przyczepe rolnicza do Stara tez meczylem, wszystko tam bylo rozpieprzone. Tylko egzaminatorke mialem w porzadku, po cichu powiedziala ze sie nagralo, jest dobrze i idziemy na rekaw. Ale nie bylo dobrze.
@aanndrzej: Ja też #!$%@?łem kilka razy, bo sprzęganie przyczepy było #!$%@?... Word Opole...

Po powrocie na Katowice spinam bez najmniejszego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W opolu dopiero jeden egzaminator mi powiedział... Panie to jest #!$%@? i musi pan JEBNĄĆ a nie spiąć, bo kontrolny kołek nigdy się nie schowa.

Dopiero jak #!$%@?łem, że przyczepę 1m przestawiłem, to "siadło" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@panzerschokolade jak ja zdawałem prawko to byłem ostatnia osoba dnia. Siedzę sobie przy okienku I czekam aż mnie zawołają i nagle podchodzi do niego jakiś starszy pan i pyta "Został ktoś jeszcze? Tak? To dawaj szybko go załatwię. Nie wiedziałem o co chodzi więc czekam dalej. I słyszę że pan Zawadiak94 proszony do samochodu numer xyz. Podchodzę więc do niego i kogo widzę? Tego starego dziadka który stał przy okienku.. Nawet z