Wpis z mikrobloga

Wczoraj w WORD #prawojazdy. Rozmawia dwóch egzaminatorów.
-hehe 40 minut i następnych dwóch załatwionych.
- co cały czas sprzegu nie naprawili?
-No mechanik na urlopie a teraz jeszcze drzwi się nie domykają. Dzisiaj tylko jeden miał farta i mu przyczepa się spieła z samochodem.
#transport #egzamin #bekaztransa
Więc po szybkiej kalkulacji. Word jest do przodu 3675zl bo dziennie zdaje około 16 osób a 15 musi powtórzyć egzamin. Ciekawe co na to #itd
  • 83
@panzerschokolade: powinni #!$%@? takich egzaminatorów na zbity pysk, z zakazem wykonywania zawodu egzaminatora. Dodatkowo Word powinien beknąć za to w jakim stanie ma pojazdy egzaminacyjne


@krabozwierz mysle ze szefostwo tez maczalo w tym palce i takie dalo polecenia egzaminatorom. Podobnie maja kierowcy samochodow ciezarowych. Jezdzilem troche i solowka i "tirem", niektorych sytuacja finansowa zmusza do posluszenstwa...
@krabozwierz: Wystarczy żeby wprowadzić przepis o tym że "jeżeli pojazd egzaminowany nie był w pełni sprawny technicznie to egzaminowanemu przysługuje zwrot pełnej kwoty opłaty za egzamin wraz z odsetkami liczonymi od daty egzaminu".
@panzerschokolade: Wrocław.
Przede mną chłopak uwalił rozpędzenie się motocyklem i hamowanie awaryjne. Dwa razy zamiast rozpędzić się do jakiś 40km/h rozpędzał się do 15km/h i stawał.
Co za patałach myślę.
Jako drugi przystąpiłem do tego manewru.
Plac ciasny, a trzeba się wyrobić z przyspieszeniem i hamowaniem. Szybko wrzucam 1, 2, odkręcam maksymalnie manetkę, a motocykl zamiast się rozpędzić gaśnie. Oblałem pierwsze podejście, a pozostali patrzą na mnie jak na patałacha, co
@panzerschokolade
Ja tam swoje egzaminy dobrze wspominam, najgorzej chyba miałem na C, bo #!$%@? mnie do centrum miasta o 14, a zaś na C+E zdawałem w sobotę, egzaminator spoko, rundka po obwodnicy i wracamy na plac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do sprzęgania też podchodziłem dwa razy, ale to z mojej winy bo za nisko odpuściłem dyszel.
@panzerschokolade: kierowca jeśli widzi że sprzęg jest uszkodzony lub nie funkcjonuje tak jak trzeba, zgłasza to egzaminatorowi i egzamin powinien zostać powtórzony jak wszystko będzie sprawne. Jakiś czas temu w moim mieście koleś odmówił jazdy bo sprzęg nie był tak jak powinien, egzaminator go oblał, ten się odwołał i dostał nowy termin.