Wpis z mikrobloga

@waro Tak, porównuj sylwestra do zachowywania się jak głupie zwierze bo "mati nasza drurzyna wygrała jee" xD

Powinni do nich strzelać gumiakami i gazem łzawiącym w momencie kiedy zaczynają niszczyć wszystko dookoła jak dzikie świnie ze wścieklizną. I nie żal mi tego leszcza, który kiedyś tam umar od tego, jakby pokojowo się cieszył na trybunach to nikt by go nie musiał uspokajać.
Nawiasem mówiąc śmieszy mnie jeszcze fakt, że z tysięcy ludzi ukarano tylko kilku piłkarzy. Dzielna policja, nie ma co xD

@waro: skąd masz informacje, ze inne osoby używające piro na fecie nie zostały ukarane mandatem?
@EliotAlderson: Wszystkie ukarane osoby otrzymały mandaty w wysokości 100zł. Jędrzejczyk oraz Vuković kredytowali karę, natomiast pozostali dwaj piłkarze musieli zapłacić gotówką.

Przedstawiciel Komendy Stołecznej Policji zastrzega jednak, że mandatów może być więcej i zostaną ukarani kibice, którzy naruszyli prawo podczas obchodów. - Podczas fety nie było większych incydentów. We wtorek podamy dane dotyczące możliwych mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych i odpalanie rac - poinformował Mariusz Mrożek z Komendy Stołecznej
@waro: może być więcej, ale nie znaczy ze ich nie ma. Oficjalnie podaje się liczbę chyba 33 mandatów (może 39? Nie pamietam). 4 mandaty to Legia, reszta to głównie piro (art 51 kw) i spożywanie alkoholu (art 43(1) ust 1 UWTPA). Teraz trwa analiza materiału wideo i nakładane będą kolejne mandaty
@Venro: Jaki komunizm, do zwierząt docierają tylko takie metody. Czyli twierdzisz że np w latach 80/90 w Wielkiej Brytanii panował najwyższy stopień komunizmu ??? Nie wiem czy pamiętasz ale Anglicy poradzili sobie z najbardziej brutalnymi kibolami w Europie dosyć skutecznie. W sposób taki że nasza Policja jej postępowanie i kary nakładane na kiboli to śmiech na sali.
@waro: Beka z podwójnych standardów w naszym kraju:

- Odpal piro na sylwestra: uuu zajebiście, nowy rok, świętujemy !
- Odpal piro na fecie ze zdobycia Mistrzostwa Polski w piłce nożnej na mieście , 100zł mandatu
- Odpal piro na stadionie/ imprezie masowej 3k zł grzywny, sąd 24h - nawet prawnika nie ogarniesz, zakaz stadionowy na 1-2lata

Tak samo z piciem alko, chcesz wnieść setkę wódki grozi ci 3k zł grzywny
@Saint_Sinner: brawo, fuck logic .Nie podoba mi się bandyctwo i je krytykuje = jestem jeszcze gorszy od bandyty lub co najmniej równy, no brawo sam Goebbels by tego nie wymyślił. Rozumiem że ludzie krytykujący pedofili też są wg twoich standardów równi lub gorsze pedofilom ??? Co uogólniam ???? Czy ty czytasz co piszą inni ?? Czy masz kłopot ze zrozumieniem tekstu pisanego ?? Pisałem KIBIOLE a nie kibice .
@Erwos: co do tego ostatniego to nie jest żaden podwójny standard - ty też sobie możesz wykupić trybunę VIP i chlać na niej do woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot, płacisz dużo więcej za dużo lepszy komfort oglądania meczu.
@sEB-q Więcej znaków zapytania, spieprzonej interpunkcji i porównań z dupy a na pewno wszyscy będą chcieli z Tobą merytorycznie dyskutować.
Ogółem co do kiboli się zgadzam, jednak odpalenie racy podczas fety z okazji mistrzostwa naprawdę nie jest niczym złym, a o tym teraz dyskutujemy. Nie mówiąc już o wrzucaniu takiej osoby do jednego wora z handlarzami i pobiciami.
I określenie całokształt nie jest uogólnieniem?
@Saint_Sinner: Złota zasada internetu, nie masz nic merytorycznego do powiedzenia czepiaj się interpunkcji i ortografii. Ja wcale nie chcę z tobą dyskutować bo nie ma o czym. Ja po prostu wyraziłem swoja opinie. A porównania nie były z dupy tylko widocznie ich nie zrozumiałeś. Po raz kolejny pisze że nie odnosiłem się do sytuacji odpalenia racy podczas fety, tylko do środowiska kibolskiego jako całości. Masz łap fotkę ze zlotu plenerowego psychologów
źródło: comment_kqAImeiShBfmvkF9rGejeoORA70ncvhp.jpg
@fredperry: ale kary były horrendalne i bezwzględne. nawet zniknęły klatki i siatki. U nas tez by zniknęły gdyby kara za wtargniecie na murawę wynosiła np 20 000 PLN i była bezwzględnie wyegzekwowana. Bez umorzeń typu ze biedny student, że ma horom curke, że bezrobotny.
@sEB-q
Tak, wcale nie mam, dlatego to było tylko pierwszym punktem. Dobra, bo widzę, że sam masz problem ze zrozumieniem tego co pisze, a zarzucasz to mi. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że powtórzyłem Ci już kilkukrotnie jaką mam opinie o tej patologii a Ty dalej swoje. I jeszcze zabawniejsze, że się z Tobą zgadzam, czego nawet nie zauważasz ¯_(ツ)_/¯
@sEB-q to akurat też medialna legenda. Kary rzeczywiście były wysokie jednak egzekwowanie ich nie było takie skuteczne. Z dużą dozą prawdopodobieństwa jeśli nie złapali cie na murawie to zero przypalu. Nie mówiąc o awanturach na mieście.
@steve__mcqueen odpalamy fajerwerki w wesołej, towarzyskiej atmosferze, a nie z gangiem ludzi w kominiarkach, którzy skopali by cię do nieprzytomności gdybyś powiedział, że kibicujesz innemu klubowi
@steve__mcqueen Skupiacie się na jednej rzeczy. Nie chodzi tylko o race, chodzi ogólnie o niszczenie wszystkiego co wpadnie im w ich osrane łapska. Rozwalone trybuny po posiedzeniu tych "wesołych chłopaków" to standard. Tak samo zachowują się w mieście - malują po murach, niszczą publiczne mienie, wywalają kosze ze śmieciami, drą ryje i zaczepiają przechodniów, zostawiają butelki po browarach na placach zabaw i nie śmią nawet ich posprzątać.

Kibolstwo to podspołeczeństwo, nie pisz
@Czimchik: Nie byłeś na żadnym meczu, tworzysz w głowie jakieś własne urojenia i fiksacje, do tego wymyślone historie o zdemolowanych trybunach jako "standardzie" i jakichś wywalonych koszach na śmieci. Zaproponowałbym Ci wizytę na stadionie, żeby zweryfikować pogląd, ale w pierwszej kolejności powinieneś jednak iść do lekarza.
@Czimchik: Tak, jak myślałem - nie masz kompletnie pojęcia, jak wygląda to w rzeczywistości i dla utrwalenia własnych przekonań tworzysz w głowie jakieś własne wizje. Umysłowo musisz być dość ograniczony.
@Venro: nie kibicuję Legii ale szkalowanie za race w 2018 to jakiś żart. Pół stadionu robi sobie zdjęcia kiedy kibice odpalają race, przeszkadza to tylko tym kto żadnego razu na meczu nie był.
@Venro: u mnie tak było, pierwszy raz siedziałem obok januszy z piwem, i kiedy na żywo uwidziałem piro i usłyszałem dopingi, następnym razem przyszedłem już dopingować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kibolstwo to podspołeczeństwo, nie pisz mi nawet, że na trybunach legii były wtedy rodzinki


@Czimchik: no akurat na Legii to jest tak, że kibolstwo jest na Żylecie, reszta trybun to pikniki i warszawcy celebryci, wiec troche Ci nie wyszlo ;)