Wpis z mikrobloga

#pyrkon #zalesie #poznan #bekazpodludzi #heheszki
Ja #!$%@?, co roku jest gorzej. Ja rozumiem jak ktoś ma 15, 16 lat i żyje w sferze marzeń. Bywa. Ale jak widzę, że 30 letnich koni co się przebierają za jakieś skrzaty z Warhammer, chińskie bajki, albo myślą, że Batman istnieje to aż dreptam z zażenowania.

Ludzie! Opamiętajcie się, stare byki a zdziecinniale to to, że jakby z przedszkola wypuścić. Ehhhhh, w sumie to powinna wrócić ta służba wojskowa bo się pierdzieli we łbie od jej braku. 3 dni chodzi przebrany za jakąś postać z bajki, no kurłłła, ciekawe czy sukienki mamy ubiera. Żal patrzeć. Ze steropianu sobie wytnie jakiegoś kikuta i myśli, że jest #!$%@? wojownikiem xDDD ja #!$%@?. Zamiast pójść normalnie na strzelnice, zapisać się na boks, albo zrobić coś męskiego to przebieranki. Pewnie cała resztę roku lalki przebierają w ramach treningu xDD
  • 56
@mistrz_tekkena: XDDDDD no tak, bo przecież ci ludzie bardzo ci przeszkadzają i nie dają ci żyć XD ułomku przestań się interesować życiem innych i znajdź sobie jakichś znajomych albo dziewczynę, bo przykładasz bardzo dużą uwagę do rzeczy, do których nie powinieneś xD
@mistrz_tekkena: zostałes tutaj skrytykowany bo zaatakowałeś świat tych Piotrusiów Panów którzy oblegają wykop. Kt9rzy nie chcą dorosnąć i zaakceptować prawdziwego świata. Którzy uciekają w świat bajek i przebieranek jak przedlużenie dzieciństwa, którzy zwycięstw i spełnienia szukają w grach a nie w normalnym życiu.

I oczywiście ta postawa

szurr durr co cie obchodzi co inni robioooo ;v

Człowiek ma obowiązek piętnowac złe zachowania i wyciągać rękę w strone tych co się pogubili
@mistrz_tekkena: to pewnie bejt, ale trochę w tym racji jest, ja uważam, że dorosły chłop przebrany za jakieś fantasy to jednak ociera się o problemy psychiczne, ale jeżeli ktoś to lubi to nie będę się w to aż tak #!$%@?ł, po prostu po cichu będę pogardzał.

róbta co chceta.
Twoim braku tolerancji dla odmienności.


@Yezdemir: że tak się wetnę między zakąskę, a zagrychę - nikt nie ma obowiązku niczego tolerować. To jest tylko moja grzeczność. Natomiast na pewno nie będę poważnie traktował człowieka, który chodzi publicznie z przytoczonym wcześniej mieczem ze styropianu, przebrany za jakąś postać z bajki.

... a potem płaczecie, że nigdy nie ruchaliście żywej kobiety, a tag #przegryw jest overloaded