Wpis z mikrobloga

#pyrkon #zalesie #poznan #bekazpodludzi #heheszki
Ja #!$%@?, co roku jest gorzej. Ja rozumiem jak ktoś ma 15, 16 lat i żyje w sferze marzeń. Bywa. Ale jak widzę, że 30 letnich koni co się przebierają za jakieś skrzaty z Warhammer, chińskie bajki, albo myślą, że Batman istnieje to aż dreptam z zażenowania.

Ludzie! Opamiętajcie się, stare byki a zdziecinniale to to, że jakby z przedszkola wypuścić. Ehhhhh, w sumie to powinna wrócić ta służba wojskowa bo się pierdzieli we łbie od jej braku. 3 dni chodzi przebrany za jakąś postać z bajki, no kurłłła, ciekawe czy sukienki mamy ubiera. Żal patrzeć. Ze steropianu sobie wytnie jakiegoś kikuta i myśli, że jest #!$%@? wojownikiem xDDD ja #!$%@?. Zamiast pójść normalnie na strzelnice, zapisać się na boks, albo zrobić coś męskiego to przebieranki. Pewnie cała resztę roku lalki przebierają w ramach treningu xDD
  • 56
  • Odpowiedz
@terwer358: Ależ właśnie masz obowiązek tolerować i nic z tym zrobić nie możesz. Publiczne obrażanie, nawoływanie do nienawiści wobec nich czy jakiekolwiek inne objawy prześladowania takich ludzi są u nas zakazane, tak więc sorry Winnetou, ale musisz ich tolerować, a jak się nie podoba co robią, to możesz jedynie we własnym mieszkaniu albo głowie pokrzykiwać jak bardzo ich nienawidzisz.

Jeśli skreślasz człowieka dlatego, że się przebiera na jakiś konwent, to
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Obowiązek piętnować i wyciągać rękę do tych co się zagubili? A kto mówi jak ma być i co jest normalne? I dlaczego akurat on? Ludzie uciekają w świat bajek, gier, książek i filmów, dlatego, że mają dość tego chorego świata i ludzi, którzy mówią innym jak mają żyć i co mają myśleć. Sam jesteś pewnie wbity w jeden ze schematów społecznych i uważasz się za lepszego od innych, bo...
  • Odpowiedz
prześladowania takich ludzi są u nas zakazane


@Yezdemir: jeżeli są czynami zabronionymi to tak, ale problemy można rozwiązywać również zgodnie z literą prawa. Ja osobiście nie widzę w tym sensu, nie jesteście aż tak istotni, czy ciekawi. Nadal twierdzę, że tolerowanie waszego istnienia to tylko i wyłącznie kwestia kultury i grzeczności, a także namacalny dowód otwartości naszego społeczeństwa, której to brak mi zarzucasz. Widzisz, ja napisałem wyżej, że nie zamierzam
  • Odpowiedz
@terwer358: Tak? Więc jak zgodnie z literą prawa chcesz zakazać im konwentów i przebierania się w postaci z bajek czy gier? Jak chcesz walczyć z coraz większym ruchem młodych, którzy aktywnie uczestniczą w takich zabawach, którzy grają, którzy się angażują? Możesz sobie twierdzić co chcesz, ale obowiązek tolerowania innych ludzi masz i niestety nic z tym zrobić nie możesz. Tak samo musisz tolerować ONR, tak samo dewoty Rydzyka, tak samo
  • Odpowiedz
a bezsilnym buntem ze strony nietolerancyjnych


@Yezdemir: nie życzę waszej społeczności nic złego, nie życzę żeby ktokolwiek robił wam pod górkę, bo to byłoby złe. Bawcie się, żyjcie zdrowo etc Ja będę ostatnią osobą, która będzie was za to #!$%@?ła, po prostu uważam, że to nie poważne i żenujące ale to wasza brocha
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: patrząc na wpis, bigosu poszło w #!$%@? żeby opanować nerwy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale najśmieszniejsze jest to, że nie mając dzieciństwa tacy ludzie najchętniej zakazaliby każdemu zabawy, bo to jest fajne, i im #!$%@? jest za dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najlepsi są Ci co tam idą by narzekać, bo tylko tak zapomina że jego życie skończyło się w
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: a ja przynajmniej miałem powód by wyjść z domu gdzieś indziej niż do pracy, zobaczyć się ze znajomymi, z którymi na codzień mam kontakt tylko przez internet.

Mi tam się miło patrzyło na rodziny poprzebierane za postacie z Gwiezdnych Wojen - ojciec i syn przebrani w stroje Jedi lub tego typu połączenia.

A co po niektórych przebraniach to było widać ile pracy trzeba było włożyć by takie
m.....s - @mistrz_tekkena: a ja przynajmniej miałem powód by wyjść z domu gdzieś indz...

źródło: comment_l9CnDa2Rr7L0X3bgsZlbHbRB3IR1q6N5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Jeszcze gdyby to była parada, czy przemarsz, tak jak organizują to inne grupy ( parady równości/wolne konopie/masz niepodległości itp) to bym rozumiał ból dupy. Ale tutaj grupa ludzi spotyka się w jednym konkretnym miejscu i siedzą tam a jedyne na co jesteś narażony do widok kilku przebranych osób na mieście. Nikt nie skanduje haseł " FANTASTYKA DLA WSZYSTKICH" czy tym podobnych, tylko idą sobie na targi, świetnie się bawią
  • Odpowiedz
Bal #!$%@? na całego.


@mistrz_tekkena

Tak można określić twoje zachowanie. Jeśli tak bardzo pragniesz przywrócenia służby wojskowej to śmiało idź do wojska, spijaj sobie swój własny pot, tarzaj się w błocie i dawaj się poniżać wyższym od siebie rangą: ja nie zamierzam. Chcesz sam dokonywać wyborów to nie przeszkadzaj w tym również innym a nie narzucaj.
Co do strzelnicy to nawet bym poszedł lubię takie sprawy ale każdego interesują różne sprawy
  • Odpowiedz
o kurła prawdziwy samiec alfa się odezwał :D Kuc wygładzony?


@r2d2_tiriri: dlaczego na wypoku istnieje moda na przypisywanie jak najgorszych cech facetom z długimi włosami, nawet w sytuacji, kiedy op krytykuje nietypowy wygląd i zachowania innych, czyli zapewne się tym wyglądem sam nie wyróżnia i długich włosów nie nosi? A na samym krytykowanym przez OP-a Pyrkonie "kuców" jest pełno.
  • Odpowiedz