Wpis z mikrobloga

#pyrkon #zalesie #poznan #bekazpodludzi #heheszki
Ja #!$%@?, co roku jest gorzej. Ja rozumiem jak ktoś ma 15, 16 lat i żyje w sferze marzeń. Bywa. Ale jak widzę, że 30 letnich koni co się przebierają za jakieś skrzaty z Warhammer, chińskie bajki, albo myślą, że Batman istnieje to aż dreptam z zażenowania.

Ludzie! Opamiętajcie się, stare byki a zdziecinniale to to, że jakby z przedszkola wypuścić. Ehhhhh, w sumie to powinna wrócić ta służba wojskowa bo się pierdzieli we łbie od jej braku. 3 dni chodzi przebrany za jakąś postać z bajki, no kurłłła, ciekawe czy sukienki mamy ubiera. Żal patrzeć. Ze steropianu sobie wytnie jakiegoś kikuta i myśli, że jest #!$%@? wojownikiem xDDD ja #!$%@?. Zamiast pójść normalnie na strzelnice, zapisać się na boks, albo zrobić coś męskiego to przebieranki. Pewnie cała resztę roku lalki przebierają w ramach treningu xDD
  • 56
@mistrz_tekkena: Wiesz... to, że lubią bajki czy gry wcale nie czyni z nich gorszych ludzi. Mogą być równie społecznie adekwatni co inni ludzie, a często pewnie nawet i bardziej od różnych Januszy. A nawet jeśli, to fakt, że są aspołeczni wcale nie świadczy o tym, że nie nadają się do swojego zawodu, który wykonują. To, że lubią się przebierać nie czyni z nich gorszych obywateli, nie czyni ich głosu mniej ważnym.