Wpis z mikrobloga

@MagnaPomerania: Ale ty się czepiasz, co do Perina są po pierwsze na razie tylko doniesienia, nic nie wiadomo co do jego przyjścia do Juve. I tak - wierzę słowom zarządu i trenera że Wojtek będzie pierwszym bramkarzem Juventusu w przyszłym sezonie. Na pewno wierzę im bardziej niż bredzeniu Milanisty który chyba wstał dzisiaj lewą nogą, albo ceremonia utytułowania najlepszego klubu we Włoszech go tak wkurzyła że po prostu musi się
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Myślę, że gdyby miał choć cień wątpliwości, że w przyszłym roku nie będzie pierwszy to nie zdecydowałby się na to.
Nie wierzę też by po tak dobrych występach w tym sezonie zarząd chciał sprowadzać kolejnego bramkarza, a nawet jeśli to po kilku słabszych występach Perina kibice by się zbuntowali, tak jak Szczęsny został skrytykowany za straconą bramkę w meczu z Weroną.
  • Odpowiedz
Na pewno wierzę im bardziej niż bredzeniu Milanisty który chyba wstał dzisiaj lewą nogą, albo ceremonia utytułowania najlepszego klubu we Włoszech go tak wkurzyła że po prostu musi się czegoś uczepić.


@Minieri: Oj jak się wzburzył fan Turyńczyków. Nie umiesz bez ad personam dyskutować? Chyba nie.


Ja stwierdzam to, co widzę po ambicjach Perina: jego nie urządza siedzenie na ławce w Juve i jeśli faktycznie przyszedłby do Turynu, to wątpię w jego potulne siedzenie i marnowanie lat kariery czekając na
  • Odpowiedz
Ja stwierdzam to, co widzę po ambicjach Perina: jego nie urządza siedzenie na ławce w Juve i jeśli faktycznie przyszedłby do Turynu, to wątpię w jego potulne siedzenie i marnowanie lat kariery czekając na odejście Szczęsnego.


@MagnaPomerania: A ja stwierdzam - PERIN NIE JEST PIŁKARZEM JUVENTUSU, więc gdybanie zostawmy na później. Jestem pewny że Szczesny będzie pierwszy bramkarzem Juventusu w przyszłym sezonie. Piszę ci to po raz kolejny.

Wydaje mi się, że ploty o Perinie w Juve to gra jego agenta na podniesienie stawki w
  • Odpowiedz
Jesteś na mnie napalony od jakiegoś czasu, próbuj dalej to może naprawdę wyprowadzisz mnie kiedyś z równowagi.


@Minieri: To nie ja robiłem buńczuczne zapowiedzi przedmeczowe, by potem musieć to odszczekać. I to "napalenie" zostaw sobie dla innych. Odpisuję ci od wielkiego dzwonu, więc nie rób z siebie wielkiej ofiary i celu ataków, bo to śmieszna megalomania.

Na razie pstrykam cię po raz kolejny w nos, bo znowu szukasz zaczepki.

Pstrykasz w
  • Odpowiedz
@Shatter: Jak kolega wyżej napisał - żeby miał minuty żeby odebrać medal. Przy okazji był to jego debiut w barwach Juve mimo że jest piłkarzem klubu od 2010 roku :)
  • Odpowiedz