Wpis z mikrobloga

@SpaceArm: Juventus ma to w tradycji, że każdy piłkarz z szerokiego składu chociaż chwilę może rozegrać w czasie sezonu Serie A, toteż dali parę minut trzeciemu bramkarzowi :)
  • Odpowiedz
W tym meczu nie, w przyszłym sezonie Szczęsny pierwszym bramkarzem Juve.


@Minieri: Bo już uwierzyłem, że rozmowy Juve z Perinem są po to, by Włoch przyszedł i siedział na ławce w Turynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak przyjdzie Perin to Wojtek może się pakować (chyba, że chce być dalej drugim wyborem).
  • Odpowiedz
Dokładnie tak, Perin ma być w Juve rezerwowym.


@Minieri: Podziwiam fantazję.
Perin ma podobno ofertę z Napoli na pierwszego bramkarza za Reinę, ale nie - rzuci to w cholerę, by być drugim bramkarzem w Turynie xD

Cóż - wyjdzie w praniu.
  • Odpowiedz
Jak przyjdzie Perin to na ławkę, takie są fakty. Juve stawia na Wojtka.


@Minieri: Raz piszesz "doniesienia", by w następnym pisać "fakty". Zdecyduj się.
Prawda jest taka, że NIC NIE WIADOMO.

Możliwe, że w Juve rozmyślili się w kwestii Wojtka, odkąd zobaczyli, że Perin jest chętny, a do tego widzą wręcz regres Donnarummy, więc woleliby w zespole Mistrza Włoch mieć nadal podstawowego bramkarza reprezentacji Włoch (a przy dalszych cyrkach z
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Bo są doniesienia że przyjdzie Perin, ale faktem jest że Wojtek będzie pierwszym bramkarzem w przyszłym sezonie. Czego ty nie rozumiesz?

Czy się rozmyślili to już tylko i wyłącznie twoje domysły.
  • Odpowiedz
@Minieri: A widziałeś kontrakt Wojtka i zapis, że ma gwarantowane występy jako pierwszy bramkarz, że masz pewność i pozycję Szczęsnego w Juve nazywasz faktem? Czego ty nie rozumiesz?

To też są twoje domysły, bo ile razy padały w futbolu nic nieznaczące deklaracje o tym jak to zawodnik jest kluczowy dla klubu, a tu zonk i kupowano jego zastępce, a on sam odchodził?

Ja twierdzę jedno: Perin nie odchodziłby z
  • Odpowiedz
A widziałeś kontrakt Wojtka i zapis, że ma gwarantowane występy jako pierwszy bramkarz, że masz pewność i pozycję Szczęsnego w Juve nazywasz faktem? Czego ty nie rozumiesz?


@MagnaPomerania: Wystarczą mi słowa Buffona, Allegriego i zarządu. Szczęsny jest następcą Buffona, to wiadomo od dawna i jeśli śledziłbyś wiadomości na temat Juventusu to byś wiedział że to nie podlega dyskusji.
  • Odpowiedz
Wystarczą mi słowa Buffona, Allegriego i zarządu.

@Minieri: XD
No tak, jeśli słowa pracowników klubu uznajesz za wiążące... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęsny jest następcą Buffona, to wiadomo od dawna

Bo przecież piłkarze, trenerzy i działacze to zawsze są prawdomówni, a
  • Odpowiedz