Wpis z mikrobloga

@trapist_e: LPG w silnikach v6 i v8 się dobrze sprawuje. W Polsce niestety panuje przekonanie, że LPG to rozwiązanie "dla biedoty" razem z idiotyczną modą na turbodiesle. Prawda jest taka, że zrobiona dobrze instalacja sprawia mniej problemów niż "nowoczesne" diesle, a jest od nich tańsza i bardziej ekologiczna.

Może stać go na Mustanga dzięki temu, że nie marnuje kasy na paliwo.
@BajerOp: podejście biedaka? Dobra logika, pokaz mi swój tok rozumowania. Ja to widzę tak: kupuje mustanga, tankuje go dieselem, który jest notabene droższy od lpg i to ja jestem biedakiem XD
@Sweet_acc_pr0sa: ale możesz mieć i 6 litrów w swoim cinquecento, chodzi mi o to, jaki samochód tankuje gazem i moim zdaniem pewnych modeli jak np mustang, czy porsche, czy nawet głupie BMW e32 nie powinno się gazować, ze względu
@trapist_e: a widzisz xD mam klienta gosciu dziany jak sam #!$%@?, i widzisz jezdzi maybachem, ale nie ze go woza on tak pracuje ze sam nim jezdzi i to robi magiczne przebiegi typu w 2 lata 500k, i zagazowal maybacha !!!!!! jak tak mozna gazowac maybacha, przelicz sobie spalanie 20-25 litrow x 5plnow potem podziel to na 2 przy 500k przebiegu i policz czego nie powinno sie gazowac a co powinno