Wpis z mikrobloga

Uwaga!

Jeśli ktoś coś ode mnie chce - obojętnie czy za $$$ czy otrzymać darmowe porady, rozmowę na privie to proszę maksymalnie podbić do 26-27 maja (a najlepiej w tym tygodniu) zawsze pomogę. Później niestety dopiero pod koniec lipca proszę o kontakt. Na koniec redu ledwo co żyję, a nie chcę robić na odpieprz, a później wakacje. Piszę, bo bez żadnej ściemy pisze do mnie 10-30 osób dziennie od długiego czasu ciągle różnych więc jeśli komuś coś świta w głowie, to takie info.

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #odchudzanie #silownia #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
  • 29
  • Odpowiedz
@Re-volt:

Jak dlugi odblok nalezy robic po cyklu bcaa?


((Długość beniza x średnica bicepsa) / ilość powtórzeń z 50 kg na klate) x √ ilość gramów przyjmowanej kreatyny
  • Odpowiedz
@Kasahara: Założe się, że na połowę tych pytań można znaleźć odpowiedź samemu w przeciągu 5 minut, jakby tylko ludziom chciało się wgłębić w temat a nie oczekiwać gotowca.
  • Odpowiedz
@Kasahara objętość i tak już zwiekszalem w fbw z 3 na 4 serie w bicepsie. W ohp jestem silny jednak czy mogę na jednej sesji w fbw robić po 2cwiczenia po 3 serie? Regeneracja nie padnie na łeb?
  • Odpowiedz
@Miroslav2005:

GTV jest spoko okresowo, choć ja bym po prostu zobaczył jak zadziała na Ciebie akumulacja objetości 10x10 jest tak nudne, ze idzie się zesrać. Zrób sobie nawet

5-6x8 na głównych bojach (siad, wyciskanie OHP, etc)
4-5x10-12 na innych złożonych (np. hantelki wyciskanie, barki wyciskanie, hip-thrusty)
5-6 serii na izolacjach jakieś amrapy nawet (czyli napieprzasz bicka, póki Ci łapa nie odpadnie)
po 6-8 tygodniach już przerzuć się na coś innego obcinaj
  • Odpowiedz