Wpis z mikrobloga

ja p------e, parę górników ginie w pracy i wielka afera, rządowe renty chuje muje. A ile rolników, kierowców, budowlańców ginie każdego dnia i każdy ma w------e.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zeek tak sobie myślę, że partia, która wypieła by się na górników, zyskała by więcej poparcia wśród w---------h na ich przywileje ludzi, niż by straciła wśród samych górników.
  • Odpowiedz
@meh0wski sęk w tym że jeśli wypniesz się na górników to te darmozjady zrobią zamieszki w większych miastach. A jeśli potraktujesz ich jak chociażby kiboli to ktoś powie "KOMUNIZM 2.0 KOPALNIA WUJEK PAMIĘTAMY!". Niemniej uważam że rząd już dawno powinien odciąć kopalnie od budżetowych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@szasznik: W ciągu pół roku remontu A4 pod Legnicą zginęły 3 osoby, remontowano 15 km autostrady. Podejrzewam, że szara strefa pochłania przynajmniej drugie tyle ofiar co oficjalne statystyki. No ale zazwyczaj są to wypadki pojedyncze i nie ma gdzie zaparkować rządowych limuzyn.
  • Odpowiedz
@zeek media to rozdmuchują bo to takie tragedie trzymajace w napięciu. Kierowca zejdzie to za 2 godziny jego rodzina o tym wie, a zawali sie jakis szyb to mnóstwo rodzin siedzi i czeka w niepewności, bo na dole nie ma takiej łączności
  • Odpowiedz
@zeek:

No to zjedź cwaniaku na dół i popracuj chociaż jeden dzień, skoro mają takie kolorowe łatwe życie, przyjemną pracę etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie wiem co jeszcze robicie na wykopie, zamiast się zaciągnąć gdzieś na kopalnię.

Przecież praca na kopalni a praca na budowie to są dwa różne światy.

Nie mówiąc o tym, że każdy medialnie nagłośniony wypadek tego typu - czy to
  • Odpowiedz