Wpis z mikrobloga

@xcentrax: raczej nie słucham tego typu muzyki, ale bardzo mi się spodobało. Osobiście wolałbym mniej urozmaiceń, jakby bardziej minimalistycznie i rozciągnięte, ale i tak to świetnie płynie! Jak taki trance, którego już nie ma. Gratulacje, chylę czoła.
@xcentrax: o widzisz może ty mi podpowiesz. Noszę się z zamiarem założenia radyjka tranceowego. W sumie nie wiem czy na tubie czy twitchu czy może jeszcze gdzieś indziej.

Ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak jest z prawami do grania sobie bez przeszkód. Mieszkam w UK więc pewnie jest inaczej jak w Polsce. Poza samym kupnem utworów co trzeba jeszcze zrobić jeśli w ogóle coś trzeba?

Sam kawałek bardzo fajny i
@dryndol Dzieki, szczerze to nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze jak kawalki sa wmixowane bez intra i outra oraz maja nazwe radia w "Jinglu" podczas grania to nikt nie powinien sie przyczepic, bo nikt tego nie bedzie mogl wykorzystac. Jesli chodzi o Tranceowe mixy to postaral bym sie na twoim miejscu o slot w www.ah.fm, jest to dosyc popularne Tranceowe internetowe radio i nie robia problemow z prawem autorskim (
@xcentrax: dzięki za odpowiedź. Problem w tym, że chciałbym to zrobić z kamerką (tak jak Armin ma). Ale w sumie to postaram się również o slot na ah.fm bo chcę to rozdzielić. Tzn. żeby była później możliwość do pobrania samego audio jak i z kamerką.

A w sumie o tym nie pomyślałem, że nie powinno być problemów z wmixowanymi kawałkami. Jednak z Tubą czy Twitchem moga być problemy. Chodzi mi o
@xcentrax: jeszcze jedno... w ah.fm mają jedną wspólną stację i trzeba znaleźć sobie wolny czas gdy nikt nie gra czy działa to na zasadzie, że każdy może mieć swoją własną stację? Bo mi raczej chodziło o to żeby nie grać secików po godzinie tylko bardziej serio... po kilka godzin dziennie. Jak by wypaliło to po prostu grałbym 8 godzin na wzór normalnego dnia pracy.

Trochę posłuchałem i oni tam grają taki