Wpis z mikrobloga

Robert odniósł się również do problemów które zgłaszał Siergiej Sirotkin, który miał duży problem w wyścigu z powodu fotela.

Robert Kubica: Wolałbym nie komentować tej sytuacji, ponieważ o tym rozmawiałem już w zeszłym roku podczas testów w Abu Zabi. Zauważyłem pewne rzeczy, które dla wysokich kierowców są kłopotliwe. Nie chodzi też o sam komfort siedzenia, ale inne rzeczy, które wpływają na komfort jazdy. Wyraziłem swoją opinię na temat kokpitu. Oczywiście ktoś inny twierdził w Abu Zabi, że jest OK i po paru miesiącach jednak zmienił zdanie. Nie chcę za bardzo wchodzić w szczegóły...

#kubica
  • 8
@czlapka: znając zamiłowanie Roberta do pokera raczej by nie ryzykował takich otwartych wypowiedzi, gdyby nie miał czegoś w zanadrzu. Coś czuję że Rossberg mu taki kontakt zrobił, że jak tylko gdzieś zwolni się miejsce w aucie, Williams nie ma prawa go zatrzymać. I coś czuję, że Robert ma już coś wstępnie podpisane :D a może specjalnie tak mówi, żeby Claire nie wytrzymała i go zwolniła z kontraktu, bo Ferrari czeka :p