Wpis z mikrobloga

odnosnie tego wpisu

Ja #!$%@?, niektorzy z was chyba nigdy nie powinni miec dzieci xD
Zwolennicy bezstresowego wychowania sie znalezli. hurr durr dziecku trzeba tlumaczyc zeby zrozumialo a nie bic, zeby sie balo xD na gifie jest ewidentnie nastolatka ktorej brak empatii - i jak dobrze byscie jej nie tlumaczyli ona moze (nie musi) miec #!$%@? na gadanie rodzicow. zapomnieliscie juz chyba sami jak byliscie nastolatkami. Tlumaczy sie trzyletniemu dziecku ktore ma prawo tego nie rozumiec a nie nastolatce. IMO matka dobrze zrobila, wlosy odrosna w kilka miesiecy - nic zlego sie nie dzieje.
Najlepiej w ogole nie stosowac zadnych kar bo hurr durr przemoc i nie radzisz sobie z wychowaniem xD A najlepsze są komentarze sugerujace, ze takie zachowanie corka wyniosla z domu bo to rodzic przeciez wychowuje. No tak, bo szkola i otoczenie w ogole nie ma wplywu na rozwoj i zachowanie xD
jakby tak było to 90% palaczy by nie paliła i troche mniej pijacych alkohol by nie piła bo przecież rodzice nie pokazywali dziecku jak się pali i pije. dziecko (nastolatek) robi to, zeby zablysnac przed znajomymi/pod presja otoczenia. i to nie sa wzorce wyniesione z domu, wiec nie #!$%@? ze matka popelnila blad wychowawczy. to odnosnie komentarza @loczyn

Zgadnijcie dlaczego sie smiala? No #!$%@? zgadnijcie, to nie trudne - bo nie zostala poprawnie wychowana, a przez kogo - a no przez te sama matke ktora jak widac cale zycie stosuje gowniane metody.

w zyciu wiekszej bzdury nie slyszalam.
Poza tym oceniacie tylko (jak juz ktos w tamtym wpisie wspomnial) na podstawie kilku sekund z gifa. Moze matka probowala tlumaczyc, moze dziecko mialo #!$%@? - tego nie wiemy. Ale IMO jest to prawdopodobne biorac pod uwage fakt, ze w wieku nastoletnim przechodzi sie przez cos co sie nazywa buntem mlodzienczym i wtedy w ogole rodzice nie sa autorytetem bo wszystkiego zabraniaja (to tez przemoc? xD) i sa zli i najgorsi.
Ahh mam nadzieje, ze czesc komentujacych pod tamtym wpisem nie bedzie miala dzieci, przynajmniej dopoki nie zmieni nastawienia. Bo potem wyrastaja roszczeniowe gowniaki ktore byly przez cale zycie pieszczone i rodzice im tylko tlumaczyli. I zetkna sie takie gowniaki z jakimkolwiek objawem agresji i będzie płacz bo jak to agresja? w domu czegos takiego nie mialem.
Ahh #!$%@? sie

#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzieci #wychowanie
  • 166
@zortabla_rt: teraz tez sa lepsze czasy - kontrole rodzicielskie wbudowane w system czy nawet w router czy w konsole no i ludzie bardziej swiadomi w kwestii komputerow - jak moja mama chciala mi dac szlaban na kompa to ja dawalam jej bo sie bardziej znalam xD
@MangoZjem: To jest niesamowite że tyle ludzi nie widzi w tym ogoleniu głowy nic złego. Ja pójdę do fryzjera i jak mi obetnie włosy 2 cm za krótko to jestem zła bo fryzura nie taka, a tu ktoś na siłę goli głowę na lyso i to jest ok?

A skoro przemoc jest taka dobra to może napieprzajmy się na co dzień? Ktoś ci zajechal drogę? Jebnij mu. Nie zrobiłeś projektu na
@Tomek1902: po prostu rozumiem Twoje zdanie i nie mialam nic wiecej do dodania :-) jesli dziecko np. podniesie na Ciebie reke (tu akurat chodzi mi o mlodsze dzieci) to taki klaps (nie mowie o laniu az dupa bedzie posiniaczona) moze mu pokazac, ze bicie nie jest przyjemne dla drugiej strony i nie powinno sie tego robic.
Ja #!$%@?, niektorzy z was chyba nigdy nie powinni miec dzieci xD


@MangoZjem: Zgadza się, ale to dotyczy osób, które popierają przemoc i poniżanie jako metody wychowawcze - np. Ciebie.

Współczuję dzieciom mającym takich rodziców. Zresztą założę się, że 90% popierających na wykopie takie poniżanie i przemoc jako metody wychowawcze (jak Ty) nie ma dziecka. Bo żaden normalny rodzic by czegoś takiego nie zrobił swojemu dziecku. To muszą być domorosli psycholodzy
po prostu rozumiem Twoje zdanie i nie mialam nic wiecej do dodania :-) jesli dziecko np. podniesie na Ciebie reke (tu akurat chodzi mi o mlodsze dzieci) to taki klaps (nie mowie o laniu az dupa bedzie posiniaczona) moze mu pokazac, ze bicie nie jest przyjemne dla drugiej strony i nie powinno sie tego robic.


@MangoZjem: Ok, rozumiem Twój tok myślenia, sam nie wiem czy tak bym postąpił, miałem to szczęście,
@loczyn: Dobrze rozumiesz. Możesz kpić ale zwykłe pieprzenie w stylu "nie mam dzieci, nie znam się ale się wypowiem" tylko ukazuje idiotyzm dyskusji z taki mi osobnikami. Będziesz miał dzieci, to kupisz sobie książkę i wychowasz tak jak tam napisali. Pozostałe dzieci zostaw ich rodzicom.
Ty tez - skoro mi nie umiesz przekazac zadnej wartosci merytorycznej oprocz "widac ze jestes z patorodziny" xD to dziecku tym bardziej nie przekazesz


@MangoZjem: Ale słusznie zrobił, no bo jaki sens dyskusji z kimś kto jest za biciem dzieci i ich publicznym poniżaniem?
@loczyn: > A po czym mogę stwierdzić jak nie po tym?

@loczyn: kolego nie zamierzam brać strony @MangoZjem, bo nawet klapsów nie zamierzam wymierzać, ale pragnę przypomnieć, że od oceniania komu odebrać dzieci są odpowiednie instytucje, a nie wykopki w necie.

Mówisz o sensie dyskusji, ale chyba nie masz na myśli wzajemne obrażanie się? To dla Ciebie jest dyskusja?
jesli dziecko np. podniesie na Ciebie reke (tu akurat chodzi mi o mlodsze dzieci) to taki klaps (nie mowie o laniu az dupa bedzie posiniaczona) moze mu pokazac, ze bicie nie jest przyjemne dla drugiej strony i nie powinno sie tego robic.


@MangoZjem: ja jakoś swoją córkę nauczyłem bez przemocy, że bicie drugiego człowieka jest złe.

MAGIA!