Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabellki,
historia autentyczna która się przytrafiła mojemu koledze poznał laskę za pomocą #tinder no ogólnie spoko ładna studiuje filologie angielska, myśli sobie spoko niech studiuje on już pracuje specjalista it w większej firmie angielski zna ma b2 a laska do niego z takim tekstem jak w screenie xD
#tinder #logikarozowychpaskow
źródło: comment_QaIp9AH3x0ywcCaaUK1vkOFygEpbZF0Z.jpg
  • 155
@KimiIceman Studiowałem filologię angielską i raczysko mnie zżerało od środka jak widziałem debili komentujących sobie posty na fejsie po angielsku - oczywiście sami Polacy xD na magisterce to co drugi oczywiście wyżej srał niż dupę miał z tym swoim brytolstwem wyimaginowanym, ale trzeba ratować czymś samoocenę, jeśli zna się dwa języki, w których nie ma się nic do powiedzenia xD
@To_ja_moze_pozamiatam

Nie wiem w takim razie co gorsze- zerwanie przez słaby anielski czy wciskanie takiego kitu zamiast prostego "sory, to nie to"


Przecież różowe całe życie wciskają taki kit. Można to nazywac inteligencja emocjonalna czy tam empatia, ale w efekcie to jedno wielkie wciskanie kitu i nawijanie makaronu na uszy. Co do zasady kobiety nie mówią prawdy wprost i bardzo rzadko biorą sprawy "na klate".
@boguslaw-de-cubalibre: taki w sumie gowno poziom znajomosci jezykowej. W praktyce oznacza, ze jestes w miare okolo komunikatywny. Docelowo bo sam b2 tez sie dzieli na 2 czy tam 3 pod poziomy i na zaliczenie kazdego masz tez przeciez widelki. Wiec napisanie ze knos ma b2 znaczy tyle ze przekroczyl Angielski z Tuskiem, ale czy faktycznie zna i mozna z nim porozmawiac swobodnie- juz raczej nie koniecznie i lekko pol srednio. Moze
@KimiIceman: No brzmi to dość #!$%@?, ale jak się tak popatrzy na to z innej strony, to czym wymaganie znajomości angielskiego różni się od standardowego wymagania żeby laska nie była np. gruba albo żeby miała swoje zainteresowania czy pracę? Też myślałam jak inni, że to może być po prostu próba wykręcenia się ze znajomości ale jak wspomniałeś, że studiuje anglistykę to może po prostu ma #!$%@? na punkcie angielskiego i aż
@KimiIceman: każdy człowiek ma swój gust i swoje własne kryteria odnośnie idealnego partnera. To tak jakbyście hejtowali kolesia, któremu nie podoba się laska, która przeklina. No każdy ma jakieś tam swoje dziwactwa (chociaż tutaj faktycznie jest to już dość skrajny przypadek).
@KimiIceman: Ja poszedłem na kawę z taką co skończyła i teraz zajmuje się uczeniem angielskiego w szkole. Może egzaminu mi z języka nie robiła..
ale 2 dni po jednym spotkaniu dostałem awanturę, bo byłem online na fejsie koło 5 rano. I to w jej oczach oznaczało, że spotkałem się z inną i dopiero wróciłem. Zdrada! :D
@jediwolf:

To już teraz jeszcze kobity wymagają znajomości języków na minimum C1? To updejt listy:

- własny dom/mieszkanie

- samochód

- minimum 5k brutto miesięcznie

- minimum 182cm wzrostu

- minimum jeden język obcy na poziomie C1

xD


No, w końcu chociaż jeden wymóg spełniam, czekam na kolejne apdejty xD.
- minimum 5k brutto miesięcznie


@jediwolf:
5k brutto to tylko 3700 netto. Brudni budowlańcy tyle zarabiają, człowiek na poziomie zarabia minimum 5k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VCO1: Tu nie chodzi o sprostowanie. Nie będę rozwijał tematu, bo mi się nie chce. Ale odpowiadając na Twoje pytanie. Tak owszem, łatwo nie jest to wszystko osiągnąć będąc w młodym wieku. A o genetyce to już nawet nie wspominam xD
@KimiIceman: O stary, ja mam uczulenie na takie idiotki, od pieciu lat pracuje w Stanach na managerskim stanowisku dla firmy z fortune 500 i zawsze staram sie uzywac polskiego w kontaktach z Polakami. Krew mnie zalewa jak widze dwoch polakow piszacych do siebie komentarze po angielsku, albo polacy ktorzy uzywaja slownictwa ktorego nawet rodowici Amerykanie czy anglicy nie rozumieja. Nikt inny poza nami nie ma takiego kompleksu jezyka. Hiszpanskojezyczni maja w
Szuka księcia z bajki, który przypasuje w 100% w jej wymagania. Za jakiś czas się zorientuje, że taki ktoś nie istnieje i będzie cierpiała w samotności, albo znajdzie byle kogo.


@schizma: Z calym szacunkiem, ale samotność u kobiet wyglada tak, ze ona ma umowionych juz kilku bolcow zastepczych
@schizma: Taaa, nawet dzisiaj byla dyskusja, ze kobiety za kazdym razem twierdza, ze u nich w otoczeniu takie rzeczy sie nie dzieja :D dziwne, ze w jakim otoczeniu bym nie byl, to jak najbardziej sie dzieja. A mieszkałem w bardzo wielu miastach i nawet w dwoch różnych krajach ;) Nie znam kobiety, która jest sama i sie z nikim nie spotyka na bzikanie. Nawet te po wieloletnich zwiazkach w ciągu paru
@LR300: To chyba ja i moje przyjaciółki jesteśmy jakimś fenomenem :) Dalej uważam, że wszystko zależy od tego z kim się spotykasz. Bo samo to, że nie znasz kobiety, która nie jest w związku i jednocześnie się szanuje mówi samo za siebie. Znam dwie dziewice w moim wieku, z jedną bardzo mocno się przyjaźnię. Obie czekają aż się mocno zakochają, bo nie chcą tego robić z pierwszym lepszym. Kolejna przyjaciółka czekała
@KimiIceman a ja bym jej odpisała nawet z czyjąś pomocą taki referat w języku angielskim żeby ją zamurowało a potem olała i juz w ogole nie odpisywała. Selekcja naturalna, sama sie wyeliminowała