Wpis z mikrobloga

@KimiIceman B2 to akurat przyzwoity poziom. Wiem, że śmiejemy się z tej dziewczyny i w ogóle, ale moja przyjaciółka po angielsku ledwo umie się przedstawić. Nie mogę jej wysyłać śmiesznych obrazków ani filmików po angielsku, zawsze mnie to boli w środku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ta ze screena przesadza, ale odrobinkę ją rozumiem.
  • Odpowiedz
@KimiIceman Szuka księcia z bajki, który przypasuje w 100% w jej wymagania. Za jakiś czas się zorientuje, że taki ktoś nie istnieje i będzie cierpiała w samotności, albo znajdzie byle kogo. Niestety, dużo kobiet tak ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KimiIceman: To już teraz jeszcze kobity wymagają znajomości języków na minimum C1? To updejt listy:

- własny dom/mieszkanie
- samochód
- minimum 5k brutto miesięcznie
- minimum
  • Odpowiedz
@schizma: Odrobinę? No proszę Cie - to akurat jest #!$%@? umysłowe, bo język to coś co można podciągnać, a charakteru nie zmienisz.

B2 to jest naprawdę przyzwoity poziom, nie będzie śmigał jak Shakespear i dywagował o wyższości danych teorii fizycznych, ale spokojnie powinien porozmawiać na każdy temat nawet bez jakiś wyszukanych słów, które przychodzą wraz z dalszym mówieniem, a w IT domyślam się, że codziennie tego angielskiego używa ;)
  • Odpowiedz