Wpis z mikrobloga

Organizuję kurs pod tytułem "Jak być bezrobotnym" Tematyka kursu obejmuję takie tematy jak:

- Jak otrzymać miesięczny dochód wyższy od minimalna krajowa (jakie wnioski i gdzie składać)
- Jak rozmawiać w pośredniaku żeby Ci nie wcisnęli żadnej pracy a przy okazji nie #!$%@?.
- Jak żyć za cudze pieniądze (jak prawienie bawić się za hajs podatników).
- W jakim okresie wyjechać na wakacje i za kogo pieniądzę

Oraz bonusowa godzinna prelekcja pod tematyką: Jak żyć pełnią szczęścia nie mając żadnych obowiązków!

Wykłady poprowadzi wykwalifikowana kadra lokalnych patusów mający lata doświadczenia i praktyki.

Nie przyznali ci 500+?
Nikt nie chce zapłacić ci za wakacje za granicą?
Nie stać cię na nowy zegarek?

Jeżeli na każde pytanie twoja odpowiedź brzmi TAK to ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!
Nie bądź Januszem.. skorzystaj z naszej wiedzy i zapisz się na kurs. To może być twoja szansa na nowy start! więcej info prv! pozdro z fartem elo elo mordeczko

#pracbaza #truestory #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 34
@tagged, @Vandal83, @atrax15, @lubie_jablka, @Marek_Kodrat, @Triplesix

Bycie bezdomnym, śmierdzącym menelem to jest wybór. Nigdy #!$%@? nie zrozumiem tych co mówią że ojej spalił mi się dom i dlatego jestem walącym szczynami karłem albo nałóg wciągnął mnie w swoje szpony dlatego #!$%@? śmierdzę wam w autobusie.
Tak, jestem bezdomny ale piszę do was z kafejki internetowej i jak widać moja bezdomność nie przeszkadza mi wcale w partycypacji w
Wykłady poprowadzi wykwalifikowana kadra lokalnych patusów mający lata doświadczenia i praktyki.


@tagged: Ech, myślałem, że to będzie poważny kurs dla poważnych ludzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)