Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki, chciałam się z wami podzielić swoją historią. Właśnie rozwodze się z mężem. Dowiedzialam się nie dawno, że rolowal mnie na boku z inną Panią, kiedy ja bawiłam nasze malutkie dziecko. To że się rozwiedziemy po tym jak się dowiedziałam jest już pewne, nie wybaczam zdrady, bo uważam że każdy mężczyzna zasługuje na kolejną szansę, ale już u innej kobiety. Jest mi tylko przykro bo wierzyłam że miłość istnieje, a po tym jak on (użytkownik wykupu z resztą) mnie oszukiwal i ruchal inna babkę na boku, to przestałam wierzyć w miłość, czuję się jak ostatni przegryw na ziemi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: no, ale nie powiedzialas nic o waszej sytuacji.. uprawialas seks ? probowalas w jakis sposob zastapic ? tak jak wykopek napisal wczesniej, masz dzieci, a wierzysz w milosc jako cos magicznego - milosc to czasownik, kobieto dziwie sie, ze w tym wieku trzeba to ludziom tlumaczyc
MikroblogowaBarmanka: Kiedy Ty przewijałaś pieluchy to Twój aktualny mąż prowadził normalny tryb życia.
Brzydzi Cię to, że ktoś go całował? Możesz być pewna, że już tej śliny nie ma.
A pomyśl o tej spermie, którą rozsmarywał na jej piersiach. Albo na twarzy. Ile ona lodów mu robiła w swoim życiu. Dobra, nawet nie chce mi się brać w tym udziału. Serio go zostaw już teraz i nie wchodź w żadne inne
CynicznyDziadek: chciałbym widzieć minę nowego partnera jak się dowie, że zastąpił poprzedniego męża tylko ze względu na to, że nie uprawia seksu z żadnymi innymi kobietami.
jakbym ożenił się z kobietą, która ocenia facetów z perspektywy penisa to byłoby mi bardzo smutno.

Zaakceptował: sokytsinolop}

@AnonimoweMirkoWyznania: Za mało fochów mu strzelałaś i za mało Cię główka bolała, Słoneczko. Cóż, następnym razem będziesz pamiętać. Tylko zapisz sobie - rozwód z jego winy, a dzieciora bierz na siebie i utrudniaj jak się da kontakt ojcu - wtedy wyrośnie z dziecka prawdziwy mężczyzna lub kobieta (czy co tam innego wybierze). Zawsze się znajdzie jakiś frajer, co Was utrzyma :) Baw się dobrze!
MętnaLoszka: > uważam że każdy mężczyzna zasługuje na kolejną szansę, ale już u innej kobiety
najlepiej już teraz załóż waszemu dziecku konto na wykopie, żeby miał gotowe do postowania pod tagiem #przegryw xD

czuję się jak ostatni przegryw na ziemi

z pewnością wychowasz godnego zawodnika w tej konkurencji

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

typowe wykopki stuleje są typowe baba zdradzi hurr durrr szmata facet zdradzi wina baby xD


@ColdMary6100: Ja zdrady usprawiedliwiać nie mam zamiaru, bo to największe #!$%@? jakie można zrobić drugiej osobie (bez względu na to, czy zdradza facet, czy kobieta). Ale jednak zdrada to nie zawsze zwykły skok w bok i przyczyna może leżeć bo obu stronach. Facet zaniedbany, bo żona po ciąży nie chce ''dać'', więc decyduje się popełnić coś
Ile ja znam takich małżeństw. I te wszystkie pokrzywdzone małżonki :)

Kiedy Ty przewijałaś pieluchy to Twój aktualny mąż prowadził normalny tryb życia.

Za mało fochów mu strzelałaś i za mało Cię główka bolała, Słoneczko. Cóż, następnym razem będziesz pamiętać. Tylko zapisz sobie - rozwód z jego winy, a dzieciora bierz na siebie i utrudniaj jak się da kontakt ojcu - wtedy wyrośnie z dziecka prawdziwy mężczyzna lub kobieta (czy co tam