Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki, chciałam się z wami podzielić swoją historią. Właśnie rozwodze się z mężem. Dowiedzialam się nie dawno, że rolowal mnie na boku z inną Panią, kiedy ja bawiłam nasze malutkie dziecko. To że się rozwiedziemy po tym jak się dowiedziałam jest już pewne, nie wybaczam zdrady, bo uważam że każdy mężczyzna zasługuje na kolejną szansę, ale już u innej kobiety. Jest mi tylko przykro bo wierzyłam że miłość istnieje, a po tym jak on (użytkownik wykupu z resztą) mnie oszukiwal i ruchal inna babkę na boku, to przestałam wierzyć w miłość, czuję się jak ostatni przegryw na ziemi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 51
@ninakraviz: Ale ja tak nie uważam, nie dopowiadaj sobie. Uważam, że MOGĄ być i uważam to również za coś złego i absolutnie potępiam. Co do mojej osoby... Ja bym się przede wszystkim nigdy nie dopuścił zdrady, więc nie muszę mojej partnerki o niczym informować. :) Odnosiłem się jedynie do komentarza ColdMary. Troszkę więcej zrozumienia czytanego tekstu nie zaszkodzi, pozdrawiam cieplutko. ;)
@GdzieJestBanan: Wybacz, skupiłam się na przykładzie rozłożenia winy po obu stronach jaki podałeś. Dla mnie nawet próba zrozumienia zdrady z powodu "zaniedbania" przez pojawienie się dziecka to jakaś aberracja. Równie dobrze można by próbować zrozumieć zdradę z powodu choroby drugiej strony, czy przymusowego wyjazdu za granicę. Mąż opki to skrajny przykład egoizmu i braku odpowiedzialności.
sorry, ale w tym przypadku OP rozjebuje dziecku życie, bo z tego co napisała sama postanowiła pozbawić dziecko pełnej rodziny wyrzucając ojca z domu, a jej mąż wcale nie miał zamiaru odchodzi do innej i nie chciał porzucać rodziny to ona ją rozbiła z powodu swojego wybujałego ego i kompleksów


@AnonimoweMirkoWyznania:
Pobierz n.....z - > sorry, ale w tym przypadku OP rozjebuje dziecku życie, bo z tego co napis...
źródło: comment_PrNSB4tMkp63rQwAdumlsNe8KR3P3WTX.jpg
SilnyTowarzysz: Ostatnio wynajmuję pokój w nowym mieszkaniu i nie wytrzymuję z lokatorkami. Mieszkamy tutaj łącznie w 3. One dwie razem studiują i się kumplują. Problem w tym, że uważają za normalne, że z łazienki wychodzą nago, albo potrafią przyjść do domu i rozebrać się do samych majtek mówiąc, że tak im wygodniej. Dla mnie nie jest to normalne i głupio mi zapraszać gości. Raz zaprosiłam mojego chłopaka i uprzedziłam je, że