Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki, chciałam się z wami podzielić swoją historią. Właśnie rozwodze się z mężem. Dowiedzialam się nie dawno, że rolowal mnie na boku z inną Panią, kiedy ja bawiłam nasze malutkie dziecko. To że się rozwiedziemy po tym jak się dowiedziałam jest już pewne, nie wybaczam zdrady, bo uważam że każdy mężczyzna zasługuje na kolejną szansę, ale już u innej kobiety. Jest mi tylko przykro bo wierzyłam że miłość istnieje, a po tym jak on (użytkownik wykupu z resztą) mnie oszukiwal i ruchal inna babkę na boku, to przestałam wierzyć w miłość, czuję się jak ostatni przegryw na ziemi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest relacja z twojego punktu widzenia, widocznie dostał cos od niej czego nie miał u ciebie

Oczywiście to go nie usprawiedliwia, powinien najpierw sie z tobą rozwieźć i dopiero wtedy sie kochać z inna, ale życie nie jest takie proste.
  • Odpowiedz
rynsztok: Co ja tu czytam, usprawiedliwianie zdrady tym, że pewnie się nie ruchali XD Bo po ciąży i z malutkim dzieckiem to takie proste. Mąż miał dwie rączki, mógł się sobą zająć przez parę tygodni. No ale jak kobieta niedysponowana, to na śmietnik, bo już się nie nadaje do użytku. Co za dno.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
  • 33
trzeba było uprawiać z nim seks a nie ciągle wymówki bo dziecko, bo zmęczona bo coś tam. poleciał się ruchać z inną co nie narzekała ciągle. IM I RIGHT?


Kurła, serio? ( _)
  • Odpowiedz
trzeba było uprawiać z nim seks a nie ciągle wymówki bo dziecko, bo zmęczona bo coś tam. poleciał się ruchać z inną co nie narzekała ciągle. IM I RIGHT?


@wiem_wszystko: łaska wykopka na pstrym koniu jeździ. Raz wyzywa od #!$%@? i #!$%@?ów a innym razem obarcza wina osobe zdradzona xD wykopki To są jednak #!$%@? na "ament"
  • Odpowiedz