Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty: koniecznie buty do biegania (min. 800-1000 zł), ubrania oddychające (komplet od 2000 zł), skarpetki abyś nie miała odcisków i oparzeń (od 500 zł). Do tego pulsometr, etui na smartfona na ramię, słuchawki bezprzewodowe. To taki podstawowy zestaw żebyś nie przepłacała na początek, bo jak Ci się nie spodoba to szkoda kasy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: nie przeginaj na początku, ze 3 miechy miną zanim wzmocnisz ciało żeby stawiać sobie jakieś cele, biegaj lajtowo bo za miesiąc będzie kwik o kolano albo o kręgosłup jak nie jesteś sportowy
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: siema. Ja mam niemal 11 lat stażu.

Po pierwsze wszystko zależy ile teraz masz lat, czy masz nadwagę itp. Jeśli masz ok. 20l to będzie Ci dużo łatwiej robić postępy niż w okolicach 30tki.

Słuchaj rad wyżej, nie przeginaj na początek, wolny bieg z przerwami na marsz jest dobrym
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Ja od miesiąca biegam i to maksymalnie dwa razy w tygodniu i 6kilometrow potrafię przebiec. I na razie na tym poprzestane. Ale też do pracy jadę rowerem no i wykonuje pracę fizyczną. Co pewnie ma wpływ na to że w miarę szybko robię postępy. Moim celem jest bieg na 10 km. Także powodzenia trenuj zwiększaj powoli dystans by osiągnąć cel
  • Odpowiedz