Wpis z mikrobloga

Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - tak pomyślałam przeglądając u fryzjera najnowsze katalogi. Na którymś z popularnych kanałów emitowano program o ratowaniu salonów fryzjerskich, w którym było dwóch prowadzących fryzjerów. Zawsze robili fryzjerkom w salonie i klientkom jakieś chore "metamorfozy". Jak któraś nie chciała wystrzyc się na pieczarkę, to jej zarzucali, że jest nudna i brak jej odwagi. Co to za odwaga się tak oszpecić? Zapytałam swojego fryzjera o ewentualną zmianę i też mi zaproponował jakieś asymetryczne cięcia, iksy dupiksy. Mam długie i zadbane włosy, które dodają mi dziewczęco uroku. Jak można w ogóle coś takiego mi zaproponować? Chyba zacznę chodzić do heteroseksualnych fryzjerów. ()
#fryzjer #rozowepaski #gorzkiezale #fryzura
S.....y - Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - t...

źródło: comment_xdwTsLTxn3uY64EEalkp5YgkDaA7j24k.jpg

Pobierz
  • 158
bardzo fajna ta nowa fryzura, gdybym była odważniejsza też bym sobie taką zrobiła, ale jestem cykor i nie lubię zwracać na siebie uwagi, więc mam długie włosy


@Moni22w:
xD, przecież to wygląda jak gunwo na głowie ;-)
@Shanny i tak jest atarkcyjna. Nie ważne są jej włosy. Oczywiście długie włosy robią wrażenie, ale to nic w porównaniu do ładnej buzi. I nie każda kobieta musi wyglądać tak samo, bo coś dodaje dziewczęcego uroku.
Można mieć krótkie włosy i wyglądać bardzo kobieco


@Shanny: Oczywiście, że można, ale nam, mężczyznom bardziej podobają się u was długie. ¯\_(ツ)_/¯
@Shanny: Osiedlowy fryzjer ma katalogi z najnowszymi i najmodniejszymi fryzurami i proponuje jedną z nich swojej klientce JAK ON ŚMIE. Sorry, ale trochę tak to wygląda.
Jak najdłuższe, zadbane włosy - kojarzone ze zdrowiem i płodnością partnerki, wyznacza je biologia, pozdr


@Dutch: od kiedy dlugie wlosy są wyznaczeniem płodności partnerki? Z cyckami chyba pomyliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)