Wpis z mikrobloga

Fusion podobno jest gorszy od Fiesty


@Shatter: w czym niby? Akurat mam w rodzinie od 10 lat Fusiona i troszkę kilometrów nim zrobiłem. Chętnie posłucham w czym jest niby gorszy od Fiesty? Więcej od Fiesty pali, to fakt, bo ma większe opory powietrza, ale wjedziesz na każdy krawężnik i #!$%@? się po gorszym terenie, jak po maśle, bo auto jest leciutkie, a do tego ma większy od Fiesty prześwit.
  • Odpowiedz
odradzano mi go ze względu na gorszą instalację elektryczną


@Shatter: bzdura nr.1

bodaj coś z silnikami.


@Shatter: bzdura nr.2 ponieważ instalacja elektryczna, oraz silniki są te same, co we Fieście, cała konstrukcja jest ta sama, tylko Fusion jest podniesiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie Focus mk2 wydaje się ciekawszy.


@Shatter: z pewnością. Szczególnie poliftowy, ale jest też mniej pojemny i mniej praktyczny od
  • Odpowiedz
Focus nie ma żadnego silnika pod gaz?


@Shatter: niestety nie. Sam z tego powodu zrezygnowałem z Forda. Jedyny silnik, który się tam do LPG nadaje, to 2.5 V6 w Mondeo. Jest to konstrukcja Jaguara.

Może silniki zarówno w fiescie I Fusion odradzali xD


@Shatter: 1.4 - 80KM jest niezajebywalny, tak samo, jak 1.25 - 75KM. Nowsza generacja Fiesty ma 1.4 - 96KM, jest to rozwinięcie silnika 80 konnego i również
  • Odpowiedz
@pszemo98: Spoko. U mnie gościu w pracbazie też ma takiego małego wypierdka i Sebki się z niego wyśmiewały, ale ich zgasił, bo spytał się ile ich auta palą i ile w nie muszą kasy włozyć, bo lepiej kupić żęcha, ale żeby wyglądał :D
  • Odpowiedz
Wiem że generacja Focusa Mk1 i Mondeo mk3 (de facto mk2 po lifcie xD) nadaje się elegancko pod LPG


@Shatter: i tutaj zdania są podzielone. Niektórzy robią 100 tysięcy bez konsekwencji, niektórym regulacja zaworów siada już po 20-30. Koszt kasacji luzów zaworowych, to około 1200zł, bo trzeba zrzucać rozrząd i wymieniać szklanki.
  • Odpowiedz