Wpis z mikrobloga

widzę samą dwumasę za 2300


@Odczuwam_Dysonans: do tego sprzęgło kosztuje jakieś 700zł i już masz 3500 z robocizną... Wierz mi, że gdyby nie ten "szczegół" to nic innego bym nie szukał. Używane turbo do 2.0 kosztuje 400zł, dwumasę używaną z gwarancją rozruchową widziałem za 250. Tyle, że koszta zakupu wyższe, niż w 3.2.

Signuma polecam, bo mniej pospolite niż Vectra, nikt tego nie chciał, więc pewnie da się kupić
  • Odpowiedz
Używane turbo do 2.0 kosztuje 400zł, dwumasę używaną z gwarancją rozruchową widziałem za 250. Tyle, że koszta zakupu wyższe, niż w 3.2.


@Zielony34: nie wiem, czy to ma coś wspólnego z starym LETem, ale może conieco pasuje, to i podaż jakaś powinna być, parę lat to ma :D

Celuję albo w Hatcha, bo ma 500L z fajnym załadunkiem, albo właśnie w Signuma, bo jest lepiej wyposażony i łatwiejszy dostęp do
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: 1.6 podobno jest większą padaką od 2.0, dopiero poprawili ten silnik w 308\Focusie mk2, gdzie miał w słabszej odmianie 90KM, nie miał FAP, dwumasy i był na zwykłych wtryskach. Wersja 110KM to porażka totalna, niezależnie od rocznika.

ten sam motor był w Volvo S40\V50 do któregoś rocznika bez FAP i jak rozmawiałem z gościem z nieautoryzowanego serwisu Volvo, to bardzo chwalił za trwałość. Szczególnie turbina, jak nie było auto
  • Odpowiedz