Wpis z mikrobloga

jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje zdanie, że to powinno być zabronione? #chlopiec #makijaz #makeup #boy
B.....e - jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale ...

źródło: comment_x3hgdWudSJORafSWlgxxlvEVzNwXrsXO.jpg

Pobierz
  • 160
@BillieJoe Zaraz typie. Nienawidzę takich linczów bez konkretnych argumentów, a w tym przypadku nie widzę żadnego. Sugerujesz, że chłopiec zrobił sobie słaby makijaż, ale nie piszesz co jest nie tak!
Brwi wyglądają na naturalne choć są delikatnie zarysowane. Cienie pod oczami dobrze komponują się z kolorem szminki na ustach, które swoją drogą są idealnie skonstruowane.
Nie będę już wspominać o świetnych brwiach i idealnie położonym mejkapie.

Czasem żałuję, że lidze mają tyle
@BillieJoe: a co byś zrobił gdyby to było twoje dziecko? Serio pytam, bo wiadomo inne dzieci w szkole są nie tolerancyjne i ogólnie #!$%@?, a rodzice też mają #!$%@? zwykle gdy ich dziecko jest "bully kid".

Z jednej strony chcesz go chronić, ale przecież nie możesz mu powiedzieć: "przestań się malować" a co jeśli czuje się kobietą? To jest bardzo trudna sytuacja. I według mnie warto pozwolić dziecku to robić, ale