Wpis z mikrobloga

Na głównej wylądowało 'zalezisko' w postaci filmiku pod tytułem Obraz dziewczyny przed i po skażeniu feminizmem. 550 wykopów (stan na 7:30).
2018 a wykopki (i nadal ogrom facetów chyba) uważają że kobiety powinny wyglądać tak żeby spełniać wymagania estetyczne mężczyzn, stąd też zapewne masa z-------h wpisów o tym głupie baby czemu nosicie baletki/ uggi zamiast szpilek skoro mężczyźni wolom szpilki.
A teraz zaskoczenie, kobiety (tak jak reszta ludzi) wyglądają w dany sposób bo tak im się podoba i jest dla nich estetyczne, celem życia kobiety nie jest przypodobanie się facetowi Dywagowanie czemu tak wygląda skoro to się żadnemu prawdziwemu (tm) mężczyźnie nie podoba nie ma sensu, bo zapewne większość tych kobiet z filmiku ma to w dupie (i całkowicie słusznie).
#bekazwykopkow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4 spróbuj sam poznać świat, a nie opierać swoje opinie na tym, co pokazują w telewizji czy w internecie :) zawsze pokazuje się skrajne i widoczne przypadki, których opinia jest wygodna dla danej grupy. Telewizja prawicowa będzie pokazywać dobre prawicowe poglądy i złe lewicowe. Telewizja lewicowa będzie pokazywać dobre lewicowe poglądy, a złe prawicowe. Podobnie zresztą z portalami internetowymi, czy w zwykłych dyskusjach między ludźmi. Nikt nie mówi, że nie ma
  • Odpowiedz
o to by kobiety, które chcą wykonywać męskie zawody nie były oceniane na podstawie swojej płci tylko kompetencji


@mojwa: To osiąga zupełnie odwrotny efekt. Sztucznie wciskając kobiety które się do danych zawodów nie nadają obniżają tylko opinię tych które faktycznie mają talent. Całe szczęście to s----------e jeszcze nie jest wielkim problemem w Polsce i jak szef zatrudnia dziewczynę do zespołu to wiem że robi to z powodu kompetencji a nie
  • Odpowiedz
@heathermatarazzo: Kolezanki Cię pocieszały a reszta co mówiła to nie wiesz. Ja sam często słyszę od kobiet jak jedna na drugą za plecami gada jaka to tamta jest brzydka i głupia a mi aż uszy więdną. Przeważnie kobiety zwracają największą wagę do wyglądu a nie mężczyźni.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: chciałem dać plusa, ale jednak nie. No jesteśmy jednak zwierzętami stadnymi i nie działamy w próżni, a robiąc cokolwiek publicznie, świadomie lub podświadomie staramy się wpasować w jakiś, wygodny lub niosący potencjalne korzyści schemat i twierdzenie o ubierania się "dla siebie" jest zakłamywaniem rzeczywistości. Sorry mirabelka, fajnie, że próbujesz szturchnąć piwniczaków, ale nie tędy droga.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Czy jako feministka popierasz:
1) podwyższenie wieku emerytalnego kobiet i zrównania go z wiekiem emerytalnym mężczyzn?
2) Walkę z niesprawiedliwymi wyrokami sądu, który często sprzyja matkom nawet jeżeli są patologiczne?
  • Odpowiedz
spróbuj sam poznać świat, a nie opierać swoje opinie na tym, co pokazują w telewizji czy w internecie :) zawsze pokazuje się skrajne i widoczne przypadki, których opinia jest wygodna dla danej grupy


@yoreciv: Kto tak robi? TVN i Polsat specjalnie chce ośmieszyć feministki? Czy może określająca się jako feministka Gozdyra robiła specjalnie z nich pośmiewisko w swoich programach. No tego bym się nie spodziewał.
  • Odpowiedz
@ediz4: Zdajesz sobie sprawę, że feminizm to ogromny ruch społeczny, a organizacje działające na rzecz praw kobiet nie obejmują całego obszaru feminizmu. Można być feministą i nie mieć z nimi nic wspólnego, można być feministką i się z nimi nie zgadzać.

Ty masz ból d--y że ktoś wyrabia sobie zdanie na podstawie osób które jakieś środowisko wybrało do reprezentowania.


Kiedy były wybory do parlamentu feministek? Przypomnij mi bo zapomniałam zagłosować
  • Odpowiedz
@kidi1: ale to od facetów słyszałam te komentarze z reszta tutaj widać podejscie wielu ze jak jest brzydka to jest ta gorsza co się nie pogardza bo to nie kobieta a jak doda się ze feministka jest brzydka to nie trzeba z nimi dyskutować bo to przecież nie kobiety tylko jakieś gowno
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że feminizm to ogromny ruch społeczny, a organizacje działające na rzecz praw kobiet nie obejmują całego obszaru feminizmu. Można być feministą i nie mieć z nimi nic wspólnego, można być feministką i się z nimi nie zgadzać....

Czyli feministki jak prawica mnożą się poprzez pączkowanie. Dziwne bo sądziłem że postulaty ich łączą.

Ty masz ból d--y że ktoś wyrabia sobie zdanie na podstawie osób które jakieś środowisko wybrało do
  • Odpowiedz