Wpis z mikrobloga

Na głównej wylądowało 'zalezisko' w postaci filmiku pod tytułem Obraz dziewczyny przed i po skażeniu feminizmem. 550 wykopów (stan na 7:30).
2018 a wykopki (i nadal ogrom facetów chyba) uważają że kobiety powinny wyglądać tak żeby spełniać wymagania estetyczne mężczyzn, stąd też zapewne masa #!$%@? wpisów o tym głupie baby czemu nosicie baletki/ uggi zamiast szpilek skoro mężczyźni wolom szpilki.
A teraz zaskoczenie, kobiety (tak jak reszta ludzi) wyglądają w dany sposób bo tak im się podoba i jest dla nich estetyczne, celem życia kobiety nie jest przypodobanie się facetowi Dywagowanie czemu tak wygląda skoro to się żadnemu prawdziwemu (tm) mężczyźnie nie podoba nie ma sensu, bo zapewne większość tych kobiet z filmiku ma to w dupie (i całkowicie słusznie).
#bekazwykopkow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 130
@InspektorDupa Przeczytaj powoli i dokładnie to co napisałem bo widzę, że źle to odbierasz. Przecież ja nie popieram dopasowywania swojego wyglądu do czyichś preferencji a o to jestem oskarżony. Idź do lasu się wykrzyczeć, przemyśl moje słowa i wróć dopiero do dyskusji.
najwięcej na wykopie o feminizmie mają zwykle do powiedzenia osoby, które feministki znają tylko z internetu (: pewnie znajdzie się jeden z drugim, który powie "poznałem kiedyś feministkę i była taka i taka" nie mając nawet świadomości, że poznał ich więcej, niż mu się wydaje.


@yoreciv: Yhyhyhy. Ale wiesz że w telewizji wypowiadają się przywódczynie feministek a więc wybrane przez nich przedstawicielki. To tak jakbym powiedział że nie macie pojęcia jacy
@Zgagulec: No i luz. Dopóki tamte kobiety nie wylewają swojego rozczarowania na facetów. Ze to przez facetów nie mogą znaleźć facetów to jest ok.

Widzę ze zakładasz odrazu ze te osoby to odrazu kobiety sukcesu, zadowolone z miejsca w jakim się znajdują. Moim zdaniem to nie prawda. Podobają się o wiele mniej płci przeciwnej do tego w pracy tez maja bardziej #!$%@?. 2 bardzo ważne elementy życia sobie #!$%@? w imię
@Zgagulec: To znalezisko powinno zostać zakopane jako informacja nieprawdziwa. W filmie znalazło się zdjęcie postaci z serialu Orange Is the New Black. Gra ją Francesca Curran, która na co dzień nie wygląda tak, jak na fotce, co jest oczywiste, bo została tak ucharakteryzowana na potrzeby serialu. Nie sprawdzałam innych zdjęć, ale jeśli w kwestii tego jednego autor filmiku dopuścił się manipulacji, to i autentyczność pozostałych przykładów stoi moim zdaniem pod znakiem
Pobierz Niedotykalna - @Zgagulec: To znalezisko powinno zostać zakopane jako informacja niepr...
źródło: comment_1c5Fx7qPltbYOy2OpdYiP0bogL1wHwP7.jpg
@mojwa

Feminizm obecnie walczy o równość w społeczeństwie

To znaczy? Nie widziałem feministek np. postulujących wyrównanie wieku emerytalnego względem mężczyzn albo aby sądy nienal z automatu nie przyznawały praw opieki nad dzieckiem w przypadku rozwodu. Jeśli masz jakieś inne prawa na myśli to podaj jakieś przykłady, bo poza tymi dyskryminującymi mężczyzn, nie przychodzi mi akurat żadne do głowy.

o to by kobiety, które chcą wykonywać męskie zawody nie były oceniane na
Coooooooooooooooo xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Feminizm to partia jakaś? Może feministki mają prezydentkę i wydają oficjalne feministyczne komunikaty w imieniu wszystkich feministek?


@Zgagulec: A gdzie napisałem że partia. Feministki mają swoje organizacje i ich przedstawicielki pojawiają się w prasie czy telewizji. A przedstawicielki to osoby wybrane do reprezentowania. Ty masz ból dupy że ktoś wyrabia sobie zdanie na podstawie osób które jakieś środowisko wybrało do reprezentowania. To tak jakby Polska wysłała ambasadora bez znajomości
@heathermatarazzo: Raczej dopóki nie zacznie mnie traktować źle. Czemu mam kogoś traktować źle bo jego wygląd nie jest dla mnie atrakcyjny? Zawsze traktuje kogoś tak jak on mnie, obojętnie czy to papież, sąsiad czy feministka.
a najbardziej śmieszny jest ten podział wśród facetów na brzydkie i ładne. bo jak brzydka to znaczy ze jest #!$%@? ale nie wy przecież nie traktuje cie nas inaczej czy gorzej.

nawet jakby nie było żadnej feministki to i tak byście śmiali się z brzydkich kobiet i gardzili.

teraz będzie robić z siebie takich uczciwych i dobrych ale ja przez całe życie od nikogo tylu przykrości nie zaznałam co od facetów tylko