Wpis z mikrobloga

Na głównej wylądowało 'zalezisko' w postaci filmiku pod tytułem Obraz dziewczyny przed i po skażeniu feminizmem. 550 wykopów (stan na 7:30).
2018 a wykopki (i nadal ogrom facetów chyba) uważają że kobiety powinny wyglądać tak żeby spełniać wymagania estetyczne mężczyzn, stąd też zapewne masa #!$%@? wpisów o tym głupie baby czemu nosicie baletki/ uggi zamiast szpilek skoro mężczyźni wolom szpilki.
A teraz zaskoczenie, kobiety (tak jak reszta ludzi) wyglądają w dany sposób bo tak im się podoba i jest dla nich estetyczne, celem życia kobiety nie jest przypodobanie się facetowi Dywagowanie czemu tak wygląda skoro to się żadnemu prawdziwemu (tm) mężczyźnie nie podoba nie ma sensu, bo zapewne większość tych kobiet z filmiku ma to w dupie (i całkowicie słusznie).
#bekazwykopkow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 130
  • Odpowiedz
@mojwa: walczą z rzeczywistością. Tak jak te dziwolągi co uniemożliwiły wykład znanej w środowisku biolożce twierdzącej, że istnieje fizyczna różnica między kobietami i mężczyznami.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: @triada: @yoreciv: @mojwa: Cywilizowane społeczeństwa dążą do piękna i doskonałości, ale równocześnie rozumieją, że nie każdy może być doskonały.

Neomarksizm to ideologia zezwierzęcenia, która promuje to, żeby niczym zwierze "żreć, spać i się ruchać". Sprowadzenie ludzkiej aktywności do zaspokajania podstawowych popędów, a usuwanie (lub wypaczanie) z niego takich pięknych i typowych dla ludzi rzeczy jak sztuka, idee, współpraca i empatia mają na celu sprowadzić społeczeństwo do poziomu motłochu w marnej egzystencji.

Pozornie takie postawy są atrakcyjne - łatwiej jest niechlujnie się zapuścić, nie myśleć o jutrze i uciec od pracy. Wydaje się, że daje to wolność. I tym hasłem-wytrychem posługuje się neomarksizm - "wolnością" właśnie. Takie łatwe hasełka dają popularność neomarksistowskim ideologom, którzy eksploatują szerzoną przez
  • Odpowiedz
  • 15
Feminizm to tylko jeden z odłamów ruchów neomarksistowskich wpisujących się w przedstawiony wyżej scenariusz tępienia piękna, dbałości,rozumu i człowieczeństwa.


@jurek-xd ale zdajesz sobie sprawę, że feminizm to nie sposób ubierania się czy dbania o siebie? (:
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgagulec Właśnie widzimy jak to mają w dupie. W krajach rozwiniętych takich jak Kanada czy USA mimo emancypacji i feminizmu odsetek kobiet chorujących na depresję jest prawie dwa razy większy niż mężczyzn. W niektórych krajach zachodu to jest ponad 2 razy. Doczłapałem się też do wykresu pokazującego odsetek chorujących w ciągu życia na depresję. Dla kobiet ta wartość od roku 2004 wzrosła o prawie 1 punkt procentowy - dla Polski to
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Ta wojna argumentów (ubieram się jak MI się podoba vs. ubieram się by przypodobać się komuś) niekoniecznie ma sens. Owszem, ja wierzę, że kobiety/feministki/ktokolwiek ubiera się tak, jak się mu podoba. Ale tutaj jest pytanie, dlaczego nam się coś podoba. Podoba nam się coś, bo uważamy, że wyglądamy w tym atrakcyjnie/fajnie/ciekawie. A to, co uważamy za takie jest już dość mocno związane z naszymi zainteresowaniami i środowiskiem, w jakim
  • Odpowiedz
celem życia kobiety nie jest przypodobanie się facetowi


@Zgagulec: Przeciez takie elementy jak kolczyki w dziwnych miejscach twarzy czy rozowe wlosy to wlasnie desperacka proba zwrocenia na siebie uwagi mezczyzn i zebrania jakiejkolwiek atencji
  • Odpowiedz
  • 1
@mojwa Nie przypominam sobie żebym kiedyś oceniał feminizm.
Co do pracy w męskich zawodach... najpierw ustalmy, które to męskie, bo jeśli to te, których kobiety nie mogą wykonywać że względu na warunki fizyczne to faktycznie nie widzę sensu żeby kobiety je wykonywały.
Jeśli chodzi o prawa reprodukcyjne, uważam, że ciąża będąca skutkiem głupoty, nieostrożności lub rozwiązłości kobiety nie powinna być usuwana. Co innego jeśli dojdzie do gwaltu, wtedy udzieliłbym pełne prawo
  • Odpowiedz
Znam wiele atrakcyjnych feministek, ale są nimi głównie dla lansu, bo to dziś modne i cool. Nawet cisną bekę z tych głośnych i grubych, ale cenią je za pracę, którą wkładają w cały ten ruch, bo dzięki temu same nic nie muszą robić. Potrzymać transparent, podpisać listę i elo, może się popisać walką o prawa kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kidi1: a że tak powiem, #!$%@? Ci do tego, czyje założenia estetyczne chce spełniać kobieta? jedne spełniają założenia estetyczne maczo z wykopu, inne spełniają założenia estetyczne feministek - to ich wolny wybór i #!$%@? Ci do tego, jak kto wygląda.
  • Odpowiedz