Wpis z mikrobloga

Na głównej wylądowało 'zalezisko' w postaci filmiku pod tytułem Obraz dziewczyny przed i po skażeniu feminizmem. 550 wykopów (stan na 7:30).
2018 a wykopki (i nadal ogrom facetów chyba) uważają że kobiety powinny wyglądać tak żeby spełniać wymagania estetyczne mężczyzn, stąd też zapewne masa z-------h wpisów o tym głupie baby czemu nosicie baletki/ uggi zamiast szpilek skoro mężczyźni wolom szpilki.
A teraz zaskoczenie, kobiety (tak jak reszta ludzi) wyglądają w dany sposób bo tak im się podoba i jest dla nich estetyczne, celem życia kobiety nie jest przypodobanie się facetowi Dywagowanie czemu tak wygląda skoro to się żadnemu prawdziwemu (tm) mężczyźnie nie podoba nie ma sensu, bo zapewne większość tych kobiet z filmiku ma to w dupie (i całkowicie słusznie).
#bekazwykopkow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojwa: a tu nieźle wytłumaczone dlaczego ten artykuł z okładki zapewne jest srogim p----------m, gdyż to w dużej mierze właśnie panoszący się feminizm trzeciej fali jest winny takiemu obrotowi spraw jeśli chodzi obecny stan męskości w społeczeństwie.
(polecam słuchać oryginału, tłumaczenie jest co najmniej średnie)
szpongiel - @mojwa: a tu nieźle wytłumaczone dlaczego ten artykuł z okładki zapewne j...
  • Odpowiedz
ale to od facetów słyszałam te komentarze z reszta tutaj widać podejscie wielu ze jak jest brzydka to jest ta gorsza co się nie pogardza bo to nie kobieta


@heathermatarazzo: A jak facet nie zasadzi drzewa, nie zbuduje domu, nie zarabia 15k to jest p---a nie facet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą nie opowiadaj bajek. Jak kobieta tu się uzewnętrzni to ma zaraz stado adoratorów.
  • Odpowiedz
@dioxyna: są mniej atrakcyjne a wygląd wpływa na sukces po części lub conajmniej pomaga. Do tego przez swoją ideologie maja trudności w nawiązywaniu znajomosci. Nie wiadomo czy taka puścić w drzwiach czy zaraz ciebie pozwie. Brak dystansu do siebie, wietrzenie dyskryminacji, toksyczność. Próba zaszczepienia swojego wyznania na ludziach którzy maja to w dupie. I tak dalej.
  • Odpowiedz
@Furiat: No właśnie nie powinno być tak, że ktoś ocenia czyjaś prace na podstawie tego jak wygląda. To chyba jest nie profesjonalne ze strony szefostwa i nie der wobec pozostałych pracowników gdy ktos ma plusy za nic tak naprawdę. Pracowałam nad grupą ludzi i nigdy nikogo nie oceniałam na podstawie wyglądu, ani nawet tego czy byl mniej czy bardziej miły wobec mnie, tylko po wynikach. To chyba też element z
  • Odpowiedz
@dioxyna: jest to sama prawda. Osoba która we wszelkich mediach społecznościowych epatuje swoim feminizmem (linkowanie artykułów, wdawanie sie w polemikę) przekłada sie to tez na jej brzydki wygląd. Uważasz ze taka osoba w pracy siedzi cicho jak jej mniej feministyczne koleżanki i robi swoje ? Po co mi taka butna osoba skoro mogę zatrudnić kogoś normalnego ?
  • Odpowiedz
@Furiat: To sie powinno tyczyć każdego bez względu na to czy należy do jakiejś grupy czy nie. Jak ktos nie potrafi współpracować to oczywiste, że nie ma obowiązku zatrudniać takiej osoby. Nawet w zawodach gdzie nie koniecznie ma sie ciągły kontakt takie zachowaniu psuje atmosferę miedzy pracownikami.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Zrozum ze feministka nie może być normalna. Choćby dlatego ze ja jestem facetem i doświadczam prawdziwej dyskryminacji. Płace droższe karnet na siłowni, jestem wcielony do rezerwy wojskowej, w kodeksie pracy jest ustalone ze mogę podnosić większe obciążenia. W wielu programach z dotacjami na działalność gospodarcza za samo bycie kobieta sa dodatkowe punkty. Za to ze mam jajka idę 5 lat później na emeryturę. Jak idę w weekend na dyskotekę
  • Odpowiedz
@Furiat: Obie płcie doświadczają dyskryminacji na różnych polach. Co to ma wspólnego że stwierdzeniem, że feministka nie moze być normalna? Ja pytam z ciekawości, bo sama nie należę do żadnych grup i aktywnie nie uczestniczę w żadnych akcjach. Cieszę się jednak, że ktos kiedyś wypracował to, że mogę żyć jak chcę.
  • Odpowiedz
@dioxyna: to napisz mi proszę jako kobieta w jaki sposób wy doświadczanie dyskryminacji. Być może zmienię swój pogląd.

Chyba zgodzimy się co do tego ze w mainstreamie wybrzmiewa teza jakoby to kobiety były dyskryminowane. Napisz mi proszę jakie sa zapisy prawne itp. ktore jawnie dyskryminują wasza płeć. Dla przykładu u nas dłuższy wiek emerytalny, sąd polowy w wypadku ucieczki z pola bitwy, dyskryminacje wynikające z zapisów w kodeksie pracy.
  • Odpowiedz
@Furiat: Ekspertką nie jestem i zbyt mało siedzę w temacie, ale myślę, ze @mojwa to dobrze opisała. Dyskryminacja w prawie pracy tzn, podnoszenie kilku kg więcej? Serio to jest dyskryminacja? To tak jakby kobieta miała żal, że ona musi rodzic i karmić dzieci. Kobiety maja mniejsza masę mięśniowa i rodzą dzieci, podnoszenie zbyt często zbyt ciężkich rzeczy moze grozić im choćby wypadnięciem macicy. Wiek emerytalny, to z tym kobiety
  • Odpowiedz