Wpis z mikrobloga

Kucharczyk zdobył więcej razy puchar Polski niż Lewy Milik i Zielu razem wzięci.


@zasypiam: no patrz, ja też mogę zrobić z dupy porównanie że Real Madryt nie zdobył nigdy mistrzostwa polski. Poruszamy się w obrębie Polski i jej rozgrywek, a na tej płaszczyźnie Kucharczyk > reszta ligi.
@peetee "w czasach" To że ktoś BYŁ nie oznacza że "JEST" . Mam w piździe jego osiągnięcia, jego sykcesy nie przekładają się na stan obecny.

Prawda jest taka że Kuchy jest debilem, psuje wszystko w tym sezonie i ciągnie Legie do miernosci zamiast do rozwoju.

Jeżeli wszyscy ludzie w kraju są tak sentymentalni to nie dziwota że jesteśmy gdzie jesteśmy
Jeżeli wszyscy ludzie w kraju są tak sentymentalni to nie dziwota że jesteśmy gdzie jesteśmy


@kuba560x: nie jestem sentymentalny, ja po prostu dostrzegam proste zależności

Prawda jest taka że Kuchy jest debilem


@kuba560x: powiedział typ który xD

#fizyka #nauka

Dlaczego helikopter unoszący się nad ziemią samoczynnie nie zmienia położenia za sprawą obracania się ziemi?


xDDDDDD
co to w ogóle jest za logika?


@LeBron_: czego nie rozumiesz? Kucharczyk zdobył więcej razy Puchar Polski niż jakikolwiek inny polski klub którego kibice lubią tegoż Kucharczyka wyśmiewać. Nigdzie nie napisałem że Kucharczyk zdobył to sam, nie napisałem też że jest lepszy od Lewego czy Milika (najbardziej z dupy post).

Zauważam tylko fakt, ale całej Polsce na jego wieść dupa pękła z tego co widzę.
też mogę kilka takich porównań z dupy wyjąć


@LeBron_: idąc dalej, możemy w ogóle powiedzieć że przecież osiągnięcia jako jednostki kompletnie nic nie znaczą.
Pokaż mi te zależności zamiast zachowywać się jak dzieciak któremu brakuje argumentów i sięga po takie teksty.


@kuba560x: Ale czego Ty chcesz? Mam Cie za rączkę zaprowadzić i pokazać Ci że Kucharczyk z tych wszystkich finałów nie grał tylko w jednym? A to tylko finały, a do nich trzeba było jeszcze dojść. Nie chce mi się na Ciebie tracić czasu, ale z głowy mogę Ci powiedzieć że Kucharczyk grał przynajmniej 3/4