Wpis z mikrobloga

????? że tamten karny na końcu? przecież on był ewidentny, lol


@Jurigag: Jeśli tamten był ewidentny to nie wiem co napisać o dzisiejszych powinny być 2 od razu xDDDD

Oddaj 39 strzałów na bramkę Realu. Zdobądź 3 gole. Real oddaje 16 strzałów zdobywa 4. Zwalaj wine na sędziego.


@GumaToTworzywoSztuczne: Odwracaj kota ogonem i zrucaj winę na pokrzywdzonego, bo sam sobie winny xDDDD
@Tasde: Ahh prawie bym o tym zapomniał przez emocje w drugim spotkaniu + czerwona kartka z dupy dla Dybali - gdzie Ronaldo w rewanżu przewracał się 4 razy częściej. No, ale jakoś trzeba to sobie tłumaczyć, dyskutować nie ma w zasadzie sensu, ponieważ to jest książkowy przykład wyparcia. @Jurigag i tak jest mega ogarnięty, iż przyznaje, że był karny na Cuadrado - w tym momencie poznałem, że to nie kibic Realu
Czerwona dla Buffona oczywista. Zaczął szarpać sędziego to dostał dokładnie to na co zasłużył i każdy kto ogląda piłkę to rozumie.


@TomekKromek: Faktycznie poszarpał go jak cholera, musiałem obejrzeć powtórki, żeby zobaczyć, czy w ogóle go dotknął xDDDD

PS. I nadal dotykał mniej, niż Ronaldo przy wymachiwaniu łapami w tym spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)