Wpis z mikrobloga

  • 368
To uczucie kiedy Twój były popyla kobietą i z dzieckiem w wózku po mieście, a Twój mąż zacheca Cię do zakupu motocykla () tyle wygrać xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@mroznykasztan to nie jest niechęć to jest brak potrzeby posiadania dzieci. Siedzę sobie na balkonie, idę do sklepu, patrzę na koleżanki, siostry i słucham drących się, roszczeniowych, buntujących się pociech i sobie myślę, że wcale nie chcę być na ich miejscu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Dyskusja zakończona

@Norbert45 uuuu.... ale pocisk... zawiało elektrodą
@mroznykasztan dzieci są kosztowne i w naturze nie wszystkie osobniki się rozmnażają. Może niektórzy nie odczuwają chęci posiadania dzieci, bo ich geny nie są najlepsze i energie na dzieci moga przeznaczyć na inne rzeczy, ktore sprawiają że świat jest fajniejszy

@SmallCaracan niebieski namawia to pewnie sam już dawno ma i jeździ
  • Odpowiedz
@mroznykasztan odpowiadam na twoje pytanie, czemu nie chce mieć dzieci. Otóż od samego początku myśl żeby coś miało rosnąć we mnie i narażać mnie na nudności, wymioty, zaparcia, hemoroidy, cukrzycę ciążową, wzrost wagi, zakrzepice, żylaki, rozstępy i miliard innych potencjalnych przykrości, by na końcu zmasakrowac mi w----ę, napawa mnie zdumieniem, że są ludzie którzy to robią na własne życzenie. Ale to jeszcze nic. Potem miesiąc krwawienia z waginy w ilościach na
  • Odpowiedz
  • 9
@Pisq wiesz co jest ciekawe? Że pod Twoim wpisem tyle komentarzy jakie to posiadanie dziecka wazne, jak możesz nie chciec... Ale jak któryś wykopek trafi na tinderze na samotną matkę to jakoś kroluja komentarze o tym, że pewnie dała d--y Sebie i teraz szuka betabankomatu xD
  • Odpowiedz