Wpis z mikrobloga

  • 368
To uczucie kiedy Twój były popyla kobietą i z dzieckiem w wózku po mieście, a Twój mąż zacheca Cię do zakupu motocykla () tyle wygrać xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pisq: taa :D ja tego typa kojarzę wyłącznie z tego, że czasem mi wpadnie w oczy jakiś wpis z jego gorzkimi żalami na żonę, dzieci, długi albo kobiety w ogóle. Bardzo szczęśliwy człowiek :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Norbert45 to co tu robisz? Idź zbijać kokosy a nie siedzisz na portalu dla piwniczaków. Jesteś Zielonką jeszcze nie jest za późno!
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@rybsonk być może masochista ;) albo poczuł się personalnie urażony moim wpisem bo sam się tak poświęca dla rodziny xd

Ja tam wolę wstać rano, szturchnąć niebieskiego i zaprosić go na randkę na kawę kilkaset kilometrów dalej nie martwiąc się przy tym z kim zostawię dziecko ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pisq: ale ładny ból dupy wywołałaś, i jeszcze te nieśmiertelne argumenty o egoizmie i materializmie (wtf, nie wiem skąd oni to biorą) xD Tak trzymaj mirabelko, tylko może męża oddaj, przydałby się taki co nie ma parcia na dzieciaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@nacpanazielonka no właśnie tak patrzę i się dziwię xD najpierw mnie uderzyło że jestem zła bo źle pisze o moim byłym. No nie piszę źle. Ja się cieszę że z nim nie jestem xD moje prawo i mój wygryw. Ale i jemu dobrze bo chciał mieć dziecko no i ma xD


No i jestem śmieszna bo wolę kupić moto niż wychowywać dzieci ¯_(ツ)_/¯ no komuś humor poprawiłam xD cieszy mnie
  • Odpowiedz