Wpis z mikrobloga

  • 368
To uczucie kiedy Twój były popyla kobietą i z dzieckiem w wózku po mieście, a Twój mąż zacheca Cię do zakupu motocykla () tyle wygrać xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie każdego aspiracje kończą się na zrobieniu gówniaka i zajmowaniu rodziną 24/7.


@Kremufczyn:

ale ładny ból dupy wywołałaś, i jeszcze te nieśmiertelne argumenty o egoizmie i materializmie (wtf, nie wiem skąd oni to biorą) xD Tak trzymaj mirabelko, tylko może męża oddaj, przydałby się taki co nie ma parcia na dzieciaki ( ͡°
  • Odpowiedz
bardzo dobrze, chyba lepiej mieć motocykl niż rozerwana waginę co


@Kynareth: nie kazdy porod tak sie konczy :P
a mozna miec i jedno i drugie. choc oczywiscie - co kto lubi :)
  • Odpowiedz
@agaja: albo mieć dzieci i kasę na waginoplastykę w razie czego

Żałosny jest taki hejt na to że ktoś chce mieć dzieci, nie mówiąc o ciągłym myśleniu o byłym

"Hehe taka postępowa jestem, gram w gry jeżdżę na motorze ojaniemoge ale inna niż wszystkie xD nie to co te głupie z dziećmi, jak np moja matka i babcia"
  • Odpowiedz
@Pisq: nie zrozumie nikt, kto nie ma swojego dziecka jak fajnie jest je mieć. Dziecko to nie koniec świata i nie wiadomo jakie wyrzeczenia. Ot rośnie mały człowiek, któremu pokazujesz świat :) Nie wiem, może mi się trafił fajny egzemplarz ale ja swoje dziecko oprócz tego że kocham, co jest oczywiste po prostu bardzo lubię, bo jest fajne :D
  • Odpowiedz