Wpis z mikrobloga

  • 368
To uczucie kiedy Twój były popyla kobietą i z dzieckiem w wózku po mieście, a Twój mąż zacheca Cię do zakupu motocykla () tyle wygrać xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@rybsonk biłam moją siostrę jak była niegrzeczna i przeklinała albo jak robiła głupie rzeczy () mimo tak strasznego dzieciństwa studiuje na fizyce, pracuje, ogarnia międzynarodowe projekty...

Nie nadaję się na matkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nacpanazielonka szukajcie a znajdziecie ;) tak więc nie trać wiary Mirabelko może się jeszcze jakiś dobry egzemplarz znajdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) swoim się nie podzielę niestety jestem monogamistką
  • Odpowiedz
@Pisq czemu niektórzy ludzie myślą że posiadanie męża/żony i dzieci to przegryw i na pewno ktoś kto założył rodzinę jest nieszczęśliwy?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@zielonka ale ja tak nie myślę. Uważam że mój były też jest wygryw bo chciał mieć i kobietę i dziecko i ma, więc zakładam że jest szczęśliwy. z tego co wiem to się jeszcze nie pobrali, ale pewnie planują ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kynareth no właśnie się staram dowiedzieć czemu żyje w świecie fantazji i samotności xD tą fantazję to ja mam i nie narzekam, życie bez fantazji byłoby bardzo frustrujące, ale tej samotności nie bardzo rozumiem :)

Jak się dowiem to może przejedziemy do punktu kolejnego czyli pójdziemy na przód xD ha ale wymyśliłam :')
  • Odpowiedz