Wpis z mikrobloga

  • 368
To uczucie kiedy Twój były popyla kobietą i z dzieckiem w wózku po mieście, a Twój mąż zacheca Cię do zakupu motocykla () tyle wygrać xD

#wygryw #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapytam Was hurtowo - skąd u Was taka niechęć do posiadania potomstwa, gdy podstawowym i naturalnym celem naszej egzystencji jest przedłużenie naszego gatunku?


@mroznykasztan: swiadomosc jak ciezko jest dobrze wychowywac, bo jedzenie, dobry poziom zycia, edukacja to nie wszystko, jeszcze wiele potrzeba zeby dziecko bylo rozsadnym i w miare szczesliwym czlowiekiem(i tak moze miec problemy psychiczne, ale samo staranie sie, by mu zlego nie dolozyc to juz wysilek)
Dwa, uwazam, ze to na swoj sposob brutalne decydowac, ze ktos sie ma pojawic na swiecie i kazac mu zyc (przed czasami antykoncepcji nawet jak sie mialo takie rozterki to i tak nic po nich, bo natura wygrywala)
Trzy- nie widze profitu dla siebie, ilosc staran i swiadomosc z ilu wygod bym musiala zrezygnowac w porownaniu do ewentualnej radosci z macierzystwa mi sie nie kalkuluje. A posiadanie dziecka, ktore moze wyczuc, ze rodzice by chetnie cofneli czas i byli tymi zlymi egoistami- dla mnie to zbyt
  • Odpowiedz
@Kynareth: tak jak ogarniasz lekarzy dla siebie, ogarniasz dla dziecka, pieniędzmi i czasem się dzielisz. Posiadanie dziecka brzmi dziwnie a już zakładanie, że według mnie dziecko to zabawka, to babol z Twojej strony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pisq za kilka lat zrozumiesz wyzwolona kobieto co miało większe znaczenie a teraz z---------j i uważaj bo motocykle są wszędzie...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arachnofob ja najchętniej gladiusa bym sobie upolowała :) zachęca bo sam jeździ i wozi mnie na plecaku, a że mam prawko to się chce plecaka pozbyć :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gnujpl więc poczekam te kilka lat jak radzisz :) samochody są wszędzie... Szczególnie jak nam w trasie zajeżdżają drogę xd przy czym my jeździmy zgodnie z przepisami ))¯_(ツ)_/¯ tak bardzo dziwnie to brzmi wiem.
  • Odpowiedz
@Pisq: 650? miałem gsxr 600 i do jazdy po mieście + 100-200km trasy był idealny, ale trochę dorosłem i teraz to chyba na road kinga się przesiądę jeżeli wsiądę na moto

ale generalnie ideę popieram :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@luke_cornet ja wiem, że się nie nadaję na matkę, głównie dlatego, że zabrakłoby mi cierpliwości i jestem przeciwniczką bezstresowego wychowania ()
  • Odpowiedz