Wpis z mikrobloga

Kupiony dzisiaj, pierwsze 100 przejechane od razu. B’Twin Special 900 af. Jaram sie, super rower. 105 Shimano chodzi jak marzenie, rower jest o 3 kg lżejszy od mojego poprzedniego, o aerodynamice nie wspomne.

Mialem problem żeby kupic rower z marketu, ale dobre recenzje + osprzęt + dożywotnia gwarancja na rame mnie przekonały.
#szosa #rower #decathlon #chwalesie
Lacing - Kupiony dzisiaj, pierwsze 100 przejechane od razu. B’Twin Special 900 af. Ja...

źródło: comment_7eREbOcOaAqtsH0g1o9reQToasLrX2iu.jpg

Pobierz
  • 48
@Lacing: Nigdy nie zrozumiem, po co kupować rower w Decathlonie i innych sklepach, gdzie Ultegra zaczyna się od 10000 zł. Pojechałem sobie na giełdę i mam włoską rame Bianchi karbon+kevlar, Ultegrę, hamulce Campagnolo, mostek 4ZA Cirrus, koła Kyrium Elite + 2x Continental Grand Prix 4000s II, waga 8.3kg. Dałem 3000 zł.
@Lacing: Kwestia jedynie ogarniętego kumpla i okazji. Ja się trochę oczytałem na forach i pojechałem z kolegą, którego cała rodzina kupowała od gościa rowery. Warto na giełdę się przejechać kilka razy. Najwięcej jest zawsze MTB i miejskich, ale szosy za 4-5 tysięcy, to już konkretne sztuki warte 3 razy tyle w sklepach.

Ale jak już kupiłeś, to jeździj, no i oby długo służyło bezproblemowo. Jak będziesz kiedykolwiek chciał upgrade, a będziesz
@churagan: Teraz karbonowa rama się zaczyna od 6500 zł i ma 105-tki, nie ma pedałów i są trochę bieda-opony. Aż takie są różnice w cenach? Rynek rowerów w Polsce nie przestaje zadziwiać.

A po co mam na serwis jeździć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet gdyby, to ja swój kupowałem w zeszły lipiec, czyli idealna pora na promocje (a weź nawet nie mów).