Wpis z mikrobloga

Jest dobrze i niedobrze.
Dobre wieści są takie, że moje orędzie dało rezultaty i ocena Avengerow spadła z 8.8 na 8.6.
Niestety tak jak się tego spodziewałem im więcej głosów tym wyżej są w rankingu.
Zajmują obecnie 46 miejsce pokonując przy tym takie klasyki jak Pluton, Łowca jeleni, Psychoza czy Rain mam.
Jest to absolutnie niedopuszczalne dlatego wzywam was ponownie do wystawiania jedynek.
Nie pozwólmy by te bezmózgie masy jarajace się takim gównem z nami wygrali.

Powodzenia!

#avengers #film #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_7yzFvn0aUVG7sGJW4PEicE0sUQmKmuaV.jpg
  • 263
Byłem, obejrzałem do końca i jak dla mnie 8/10 to właściwa ocena dla tej produkcji. Sporo zwrotów akcji, cała masa znanych aktorów, w moim odczuciu nie oszczędzali na efektach specjalnych, a zakończenie kompletnie nie w stylu Disneya. Świetny film i warto się na niego wybrać, ale wiadomo, co kto lubi.
@korporacion: a ten film zasługuje na 1? Jeszcze nie widziałem, zobaczę, to ocenie rzetelnie. Manipulacja głosami to mega żenujący chwyt. Co Ci przyjdzie z tego, ze Rain Man będzie wyżej niż avengers? Jest świetnym filmem, lepszym niż marvelowskie (dotychczasowe mi się podobały), a na pewno zupełnie innym - ja to wiem, Ty to wiesz, ale co Cię obchodzi czy tysiące sebków i karyn doceni grę Dustina Hoffmana bardziej niż kapitana Amerykę
@korporacion: Nie wiem, czy to zarzutka czy serio masz kija w dupie.

Jestem magistrem filmoznawstwa, znam filmy Tarkovsky’ego, Kurosawy, Godarda... kurde oglądałam Pancernika Potiomkina z 10 razy... Nowych Avengersow jeszcze nie widziałam, ale na trzecim Thorze i Czarnej Panterze bawiłam się wyśmienicie!

Kino jest rozrywką, od zawsze nią było - i o tym nie można zapominać. Oczywiście, że ciężko przyrównać 2001: Odyseję kosmiczną do Infinity War, chociaż hej! obydwa dzieją się
@Mav: Brednie. Nakręcenie wybitnego filmu o szarej rzeczywistości, o codziennych przyziemnych problemach, o ważnej tematyce w danym okresie, oddziałującego na widza na wielu płaszczyznach to najtrudniejsza sztuka, tym bardziej mając na uwadze "ograniczone pole do opowiadania historii", jak to sam nazwałeś. Trzeba być geniuszem, żeby stworzyć dzieło olbrzymiej jakości mając tak stosunkowo niewiele.

Film z pogranicza fantasy natomiast każdy może sobie nakręcić, a jego poziom będzie zależał od wielkości budżetu, zaawansowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: tak długo jak masz licencję na jakiegoś popularnego super bohatera, tak długo ludzie będą chodzić na te filmy, niezależnie od jakości (zwłaszcza w Chinach xd). Któryś był klapą? Chyba nie.
@korporacion panowie, skazani na shawshank ma 8.8, wg mnie tak stary i #!$%@? film nie powinien mieć więcej niż 3/10. Ogłaszam akcje, wchodzimy i klikamy jedynkę. Przecież to niedopuszczalne, żeby takie gówno miało ocenę lepszą niż nowe Avengers z takim budżetem i taka technologia
@korporacion zachowujesz się trochę jak jeden doktor wydziału filmoznawstwa na UJ, tez sie tak strsznie typ napinał i nic z tego nie wynikło... Aha top 10 a nawet 100 w filmwebie to i tak w większości nie są Wybitne produkcje.
  • 0
@HAL__9000 göwno prawda. Jesli ktos umie opowiadac historie i tworzyc emocje w "szarej rzeczywistosci" to jeszcze lepiej poradzi sobie gdy pozbedzie sie takich ograniczeń.
Sugerujesz ze mistrzostwa gokartow sa lepsze niz mistrzostwa formuły 1, bo gokarty maja narzucone ograniczenia xD