Wpis z mikrobloga

@bT4tgL: jasne nie mowie ze nie co nie zmienia faktu ze to zwykla faja. Naciagal ludzi na #epln robil loterie z origami zrobionymk przez chora mame a teraz zgrywa swietoszka. Gardze takimk ludzmi, wierze w druga szanse ale ten typ to ciezki przypadek. Teraz zdobedzie Twoje zaufanie zeby potem Cie #!$%@? przy najblizszej okazji 2x
@JohnRamboo: Myślisz, że czemu coiny na które nagania to zazwyczaj gówna z niską kapitalizacją i zerowymi obrotami? Wytłumaczenie jest proste. Powtarzając taką akcję na kilku innych forach można dobrze zarobić na naiwniakach. Taki #prf ma dzienny obrót na poziomie $50000 - naganiając na kupno nawet kilkunastu ludzi z niszowych for typu wykop można ładnie spompować cenę.

wierze w druga szanse ale ten typ to ciezki przypadek


Chciałeś powiedzieć pięćdziesiąta szansa. On
@Instynkt: Nie musisz mi mówić jak to działa bo wiem doskonale. Ja podjąłem ryzyko wejścia w PFR kilka miesięcy temu kiedy startowała wersja demo i ryzyko było o wiele większe niż teraz. Efekt? +9900%. Moim zdaniem było warto nawet jak na 2 innych coinach mam stracić 90% ;) Wciąż widzę potencjał do wzrostów i jednocześnie nie popieram bezczelnego naganiania Amelcia. Każdy ma swoją strategię i każdy może podjąć inne ryzyko. Jeśli