Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wpis sprzed niemal roku?

Oświadczam - dotrzymałem obietnicy i kupiłem tego przepięknego skurczybyka ( ͟ʖ)

Wymaga odrobiny miłości wewnątrz, była właścicielka posiada salon urody dla psów, przez co jak wchodzi się do auta to trochę zajeżdża psem - ale czyszczenie tapicerki i ozonowanie załatwi sprawę.

Wołam @klebsiella jako, że obiecałem Cię jako pierwszą zawołać do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oraz @Jerry65, misja zakończona sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #samochody #multipla #multiplaboners #wygryw #gownowpis
M.....s - Pamiętacie mój wpis sprzed niemal roku?

Oświadczam - dotrzymałem obietni...

źródło: comment_b3A2MyWPkXNxArMZB3JUknV08LP7U8HV.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (22)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @folxuxd @Apollo_Vermouth @Vodka_z_koksem @ruup @JaTamNieWiem @msuma @Chinook @acquen @trapist_e @LBR_123 @BajerOp @SmieszkaMewa @Endrius @nama @Damasweger @Turocki @DaneOsobowe @logun @Drill @mihix @lodyzketchupem @asffaf
  • Odpowiedz
  • 0
@MrPickles Jaki silnik 1.6 czy JTD? Sam myślę o takiej furze. Pisz na bieżącą jak bydle się sprawuje. Bo jak sprzedam swojego grzyba to poszukam takiej mućki
  • Odpowiedz
@asffaf: 1.6 benzyna. Diesel odpadł na samym początku ze względu na wysoki podatek, jaki musiałbym za niego płacić w Holandii (400-500€ kwartalnie zamiast obecnych około 170€ kwartalnie).
  • Odpowiedz