Wpis z mikrobloga

@karolwojciszko: LINK DO WPISU <-- Od pewnego czasu intensywnie pracuję nad rozwojem Fresh Apps. Wiąże się to m.in. z zatrudnianiem nowych developerów. Aktualnie cały proces rekrutacyjny przeprowadzam sam – radząc się jedynie swoich developerów co do jakości kodu zadania testowego. W związku z tym chcę się z wami podzielić moimi przemyśleniami na temat rekrutacji z perspektywy osoby siedzącej “z drugiej strony stołu”.
#it #programowanie #programista15k #wojciszko #freshapps #webdev #biznes #rekrutacja
  • 8
Aktualnie cały proces rekrutacyjny przeprowadzam sam – radząc się jedynie swoich developerów co do jakości kodu zadania testowego.


@karolwojciszko: Bierzesz w miare doswiadczonego deva na dwie trzy rozmowy, potem juz chodzi sam. Duzo latwiej i bez bzdurnych ankiet.
@karolwojciszko: Tak z czystej ciekawości, czy masz jakieś zgłoszenia? Przeczytałem wymagania, widziałem zadanie rekrutacyjne - z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że przy takich wymaganiach, tak czasochłonnym zadaniu i braku widełek nikt sensowny by się nie zgłosił. Podasz wysokość wynagrodzenia? Czy jest to więcej niż 10 000zł netto na UOP?