Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu
  • 172
  • Odpowiedz
@AwizisieAkat: możesz dać, ale maksymalnie 7/10. Żeby dać więcej pewne aspekty muszą być na wybitnym poziomie co w zestawieniu z facetami w rajtuzach jest po prostu niemozliwe


@korporacion Nie, mogę dać 10/10, 9/10 czy nawet 1/10, bo mam najświętsze prawo do posiadania własnej, niezależnej opinii na temat tego czy dany film mi się podoba czy nie.
  • Odpowiedz
@korporacion: Dziwi mnie, że ludzie dalej dają #!$%@? o oceny na filmwebie, które nie są wyznacznikiem niczego. Gdybym ja miał się spinać o to, że film, który lubię ma za niską ocenę, a film, którego nie lubię za wysoką, to dostałbym białej gorączki. Przykładów niekompetencji filmwebowej loży szyderców jest mnóstwo; "Pod skórą" - jeden z najlepszych filmów bieżącej dekady, niesamowicie wysmakowana audiowizualnie perełka - średnia ocen 5,4/10; "Coś za mną chodzi"
  • Odpowiedz
@korporacion a moze jest cos takiego jak kategorie i gatunki? Jak mozna porownac dwunastu gniewnych do filmu o superbohaterach? To tak jakby powiedziec ze burger jest lepszy niz pizza czy rower gorszy niz samochod( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@korporacion niestety ale filmweb zszedł na psy, a szczególnie oceny gwiazdkowe. Żeby się dowiedzieć o filmie czegoś konkretniejszego, trzeba wejść na forum, tam są rzetelne oceny ( )
  • Odpowiedz
@korporacion: #!$%@? tak jak mam Skazanym na Shawshank wbite 10 to zrobię ci na złość i zamienię na 1. ¯\_(ツ)_/¯ I co zrobisz? Przyjdziesz mi #!$%@?ć w internecie? #heheszki
DOROŚNIJ! Nie wiem ile masz lat, ale #!$%@? weź sobie płaskiego przed lustrem sprzedaj i ogarnij się.
  • Odpowiedz
@korporacion: Tak, tak, tak TYLKO POWAZNE I AMBITNE KINO !!!1!111oneone!1!!, jedynymi osobami od których trąci idiokracją są takie osoby jak ty:

no schejtujmy blockbustera bo przebije perelki filmowe


xDDDDD

Już pomijam skalę tego projektu i fakt zwracania uwagi na takie śmieszne rankingi, co nagle jak Avengers przebije Skazanych to uczyni go to gorszym filmem? Ja #!$%@?.
Need - @korporacion: Tak, tak, tak TYLKO POWAZNE I AMBITNE KINO !!!1!111oneone!1!!, j...

źródło: comment_TU4IUo4exp4efJBN8ZtDytNEOYDC4eAA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz